Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van egy velünk párhuzamosan...

Van egy velünk párhuzamosan futó világ?

Figyelt kérdés
Lehetséges az hogy a világegyetemben egy hasonló élet létezik, amely velünk párhuzamosan fut, és esetleg, ha van ilyen, ez az a hely ahova kerülünk halálunk után?
2009. febr. 12. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

1: lehetséges, de egyáltalán nem valószínű.

2: lehetséges, de TELJESEN valószínűtlen. Ha velünk párhuzamos, és hasonló - miért kerülnénk oda a halálunk után? Mit kezdenének ott a lelkünkkel?

2009. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit kezdenénk vele, de tudományosan bizonyították hogy a halál beállta után megmérik az embert és utána pár órával 21 g-mal kevesebb lesz a test tömege. Ezt úgy is magyarázták hogy az az a bizonyos lélek... Ezért gondoltam, hogy talán oda juthat
2009. febr. 12. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hova kerülünk halálunk után,egyszer úgy is mindenki megtudja,de az biztos hogy a lelkünk távozik a testünkből,de a lélek nem hal meg.Miért is halna meg?az nem öregszik,nem szerves anyag.Gondolkodj el ezen.
2009. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én értem.. de akkor mi a 21 g? ÉS hova kerül a lelkünk?
2009. febr. 12. 19:09
 5/15 anonim válasza:
76%
Az a 21 g az az a levegő amit a tüdő raktároz, és csak halálunkkor engedi ki.
2009. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a 21g NEM IGAZ.

Volt, aki ennyit mért - volt, aki 4 g-ot, vagy 70-et, vagy nullát. Nincs ilyen. És egyik se volt pontos mérés.

2009. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

A 21 g ha jól tudom az a bizonyos filmcím is, amely erről szól. De ennél nagyobb ökörséget hallani sem lehet.


Ugyanis, ahhoz, hogy valóban hiteles mérés lehessen, ugyanazokat a referenciákat kell biztosítani:

Ez leginkább a levegőtől mentes tüdő, álló vérkeringés.

Márpedig ha ezt egy élő embernél biztosítod, akkor tulajdonképpen már a halottad méred. Vagyis nincs élő személytől referenciaadat a hiteles méréshez.

Emellett az élő ember emészt, energiát használ...

Ne egy filmnek dőlj be, hanem próbálj logikusan gondolkodni. Tudod Freddy sem jött még el álmunkban. (Illetve de, mert már én is álmodtam vele :P Csak jól kinyírtam.)

2009. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kár.. pedig a könyv amiben olvastam elég érdekes volt... bár már akkor sem értettem igazán a 21 g-mot.. akkor ezekkszerint hazugság volt az egész elmélet benne...
2009. febr. 12. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
szerintem nincs velünk párhuzamos világ.Akkor már rég kiderítették volna valószínűleg
2009. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt senki sem tudja biztosan megmondani hogy hova kerül,majd halálod után megtudod.
2009. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!