Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kommentek a videó alapján?...

Kommentek a videó alapján? Működik? Ez ilyen már?

2011. febr. 5. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Tessék végignézni :D És nem fontos az angol tudás... Érthető lesz a videó végére...
2011. febr. 5. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Természetesen működik, a videó a bizonyíték! Nem is értem miért fizetek még a villamos energiáért?


Gondolom az EON fejvadászai már lecsaptak a "feltalálóra"!

XD

2011. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Juj, megint feltalálták az ingyen energiát? Most azonnal szerzek egy ilyen gépet, és soha többé nem kell fizetnem az áramért!!!!!4444!!!4!!44négy!!!
2011. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor leírom neked a természet első számú törvényét: energiát csak úgy nyerhetsz, ha más rendszert megcsapolsz.


A számítógéped a nap fúziós energiájával működik, vagyis hogy két hidrogén atom egyesülésekor stabilabb energia szintre áll be, és hélium lesz belőle. Na, a két állapot közötti energiával üzemel a géped. (jó, dióhéjban, tudom.) Ugyanennyi energia kéne ahhoz, hogy ezt a hélium atomot szétszedd két hidrogén atommá.


Ez a többlet energia a Földre érkezett, majd a fák "elraktározták". Mi most ezeket a fákat égetjük el szén, olaj, vagy földgáz formájában. Így lesz az energia mérleg pozitív.


A csávó pedig eléggé rejtélyesen adja elő a dolgot, az a kábel egészen biztosan a falba megy, a konnektorba :)

2011. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napból lehet elektromos energiát nyerni,szélből is, a vízből is hullámenergia, esési energia, a földből fűtési energiát nyerhetünk, hidrogénnel autót hajthatunk, ahogy elektromossággal is, a biomasszáról ne mbeszélve (állati ürülék, hulladék, komposzt stb.) igen ezek léteznek már nem az 50-es években élünk.
2011. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, a videót még csak ezután nézem meg, de utolsó két hozzászólónak (előttem a kettőnek) Teljesne logikus amit mondtok, magam is így szoktma érvelni, gondolkodni. De a kvantumfizika, maga a világegyetem keletkezése már eleve rejtéj!

Párkeltésre gondolok. Hogy a semmiből, a vákumból részecskepárok keletkeznek, mindneféle energiájúak. Fizikusok még számolnak is ezekkel problémák megoldásainál, hogy a semmiből kölcsön lehet venni valamit... én nem vagyok biztos abban, hogy eleve a gőzönksincsmiisaz sötétenergia, ami antigravitációs, világegyetemszétszórós valami ,ami egyre gyorsít mindent... hogy nem lehet energiát termelni, venni a semmiből!!!!

Számoljátok már ki!!!! Gyorsuláshoz energia kell!!!

Asötét antigravitációs energia, meg gyorsítva szórja szétfele az egész mindeneséget!!! Nem két MTZ energiája kell a folyamatos világegyetem gyorsításához!


Ahogy okosodunk, vesszük észre egyre inkább, hogy keveset tudunk. Énnekem most több a rejtélyes, megválaszolatlan dolog a fejemben, mint 20-25 éve, mikorrelativitást, ősrobbanást olvasva, utánajárva, azt hittem, már csak pár fizikai dolgot nem ismerünk, meg persze olyan dolgokat, amit felfedezni kell, mint állatok, tengerek stb... De alapvető dolgokkal azt hittem, és a tudomány már többször is, hogy mindent megfejtett, mér csak apróságok vannak vissza. Ez volt akkor is, mikor a protont, elektront, fotont, és neutront ismerték. azt hitték, minden megvan.

aztán pár év boldogság után ezrével fedeztek fel mindenféle már részecskéket, müonokat, bozonokat, leptonokat, meg fenetudja miket még...

eleve az is évekig tartott, míg a szimmetriasértést kidolgozták, hogy a fenébe maradt meg az anyag, ha antianyag párokkal együtt keletkezett. nem is kéne lennünk...


Na, megnézem a vidijót

2011. febr. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húúú, gyerekek, ez aztán komoly. Most felmegy a cipősszekrények, meg a mosógép-szíjtárcsák árfolyama!


Érdekes.

Veszteségek ahol fellépnek ebben a rendszerben:

Generátorok hatásfoka 80%, azaz 20% energia elment!

csapágyak surlódása

szivattyú surlódása, forgórész, víz...

víz a slagban surlódik

kerekek légellenállása

szíjhajtás surlódása

meg az a vizlapát, nevetséges kicsi, és ritka lapocskáival.

Szóval az éppen rendszerben lévő energia50-60%-a, tuti elmegy egyből, és még az égő is égett...


Azért egy normálisabban kinéző hatékonyabb lapátkerékkel megépíteném, ha lenne pénzem, már csak kíváncsiságból is, hogy pótolhatta bele a rendszerbe a csávó a plussz energiát. lehet alul a generátorba futottak vezetékek a doboz alatt?

2011. febr. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk értelmesebb megoldás lett volna, ha a szivattyú nem vizet szivattyúz, hanem egyből gumikerékkel hajtja meg a mosógépszíjkereket, de lejhet így bohókásabb látvány volt vizikerékkel pancsolva.

amúgy perpétum mobilékről nemtom miért nem szoknak le emberek. Mégha a világegyetem energiái oly rejtéjesek is... minden rendszer veszteséges az entrópia miatt.

2011. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rejtéj

relytéj

rejtély

relytély


Na melyik a helyes? (Súgok. Az, amelyiket nem húzza alá a helyesírás ellenőrző ...)


pffff

2011. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!