Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az emlősök a madarakból azon...

Az emlősök a madarakból azon belül is a baglyokból fejlődtek ki?

Figyelt kérdés
Azert mer azt hallottam, h az első emlősök az egerek voltak és éjszakai állatok voltak mer nappal be voltak szarva a dinnoktol, és a bagoj is éjszakai meg a madarak is meleg vérüek, és emlösök okosok és a bagjoknak is olyan értelmes képük van, nem mint a buta tyúkoknak
2010. nov. 27. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

En semmi ilyesmit nem hallottam.

18 f

2010. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy buta tyúk még nálad is okosabb. Bagjok, édes istenem!!!
2010. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki úgy néz ki mint egy keszeg, még nem lesz a halak közvetlen leszármazottja a törzsfejlődésben. :D
2010. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is, az emlősök és a madarak két külön fejlődési ág, nem az egyikből fejlődött ki a másik. Másodszor az "értelmes kép" nem biológiai fogalom, és nem alapozza meg a leszármazást. Harmadszor is, bagoly, édes öcsém, ly-nal, többes száma baglyok, hogy a dínókkal (vs dinnok) meg a melegvérűekkel (vs meleg vérüek) ne is törődjek.
2010. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor honan jöttek az emlösök?
2010. nov. 28. 01:01
 6/9 Maeglin ***** válasza:
Hüllőkből származnak az emlősök. Dínókból ha úgy jobban tetszik.
2010. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"azt hallottam, h az első emlősök az egerek voltak"


Az emlősök mind egy olyan lényből fejlődtek ki, amelyik eléggé hasonlított az egérre (patkányra) - és igen: leginkább éjszakai életmódot élt, mert akkoriban csak így tudott életben maradni.

Ha egy kicsit gondolkodsz, ez ugye logikusabbnak is tűnik, mint hogy valamilyen másik állatból fejlődtek volna előbb visszafelé.

2010. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emlősök hüllőkből, de nem dinoszauruszokból alakultak ki. A dinoszauruszok ma is élő utódai a madarak.
2010. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vláaszokat!
2010. nov. 28. 21:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!