Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Idén is fog esni a hó Magyaror...

Idén is fog esni a hó Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy igazából nem ide illik a kérdés,e nem tudtam hova fölrakni.Szerintetek esik idén annyi hó amennyi tavaly?egyáltalán esik idén és mikkor?
2010. nov. 9. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most ez a kérdés itt van, de nem biztos hogy mikor fog esni a hó idén. Szerintem nem tudom.
2010. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy nagyon csapadékos (havas) lesz.
2010. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag akkora hó lesz, hogy olyat még nem is láttunk. Persze majd kiderül.
2010. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
állítólad akkora hó lesz hogy ellepi a házak tetjét
2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről egy régi vicc jut eszembe:


Megkérdezik az indiánok a varázslót, kemény lesz-e az idei tél. "Igen, nagyon kemény telünk lesz - mondja a varázsló - kezdjétek el gyűjteni a tüzifát.

Az indiánok gyűjtögetnek is szorgalmasan, majd megint megkérdezik a varázslót, milyen lesz az idei tél, elég lesz-e a fa? "Kemény telünk lesz - mondja a varázsló - gyűjtsetek még sok fát."

Tovább gyűjtögetnek az indiánok szorgalmasan, és ismét megkérdezik a varázslót, elég lesz-e már. "Nagyon hideg tél lesz, gyűjtsetek még." - mondja a varázsló.

Az indiánok tovább gyűjtik a fát, a varázsló meg elgondolkodik, mi van, ha feleslegesen dolgoztatja őket? Elmegy hát a sápadtarcúak városába, és megkérdez néhány meteorológust, kemény lesz-e a tél? "Igen, nagyon kemény telünk lesz az idén - mondják a meteorológusok - a műholdfelvételeken kitűnően látszik, hogy az indiánok már hetek óta gyűjtik a fát!"

2010. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha eddig figyelted volna az időjárást, és azt, hogy az eső, meg a viharok miatt nemrég még folyamatos árvíz volt, akkor rájöhettél volna arra, hogy ez egy csapadékos időszak. Magyarul valószínűleg ha lejjebb hül az idő, elég szépen fog havazni.
2010. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!