Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Sokan állítják hogy a transz...

Sokan állítják hogy a transz nőknek előnyük van a cisz nőkkel szemben sportokban biológiai okok miatt. Mi erre a bizonyíték?

Figyelt kérdés
Hol vannak akkor a transz terminátorok és miért van alig 1-2 transz sportoló az élsportban, főleg a dobogós helyeken?

szept. 16. 17:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy rámondod, hogy nő, még nem lesz az.


Ha beleszarok egy tálba, és rámondom, hogy torta, megeszed?


Tudományos tanulmány kell hozzá, hogy bizonyítsa számodra, hogy a férfiak hosszabb végtagjai nem rövidülnek meg nemváltoztató műtétkor? Egy ekkora égbekiáltó baromságot NEKED kéne tudományos tanulmánnyal igazolni, hogy valóban megrövidülnek.


Ennyire nem hiszem, hogy hülye vagy. Csak egy fáradhatatlan troll.

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

"Kérdező - a te privát véleményed pedig senkit sem érdekel, mert a többségi társadalom a valóság tiszteletére építi fel a világképét."


A tudomány véleménye, nem a privát véleményem, de ne zavarjon.


"Attól, hogy rámondod, hogy nő, még nem lesz az."


Ő mondja, akkor az is, mert ilyen kérdésekben csak az egyén identifikációja számít, semmi más.


"Tudományos tanulmány kell hozzá, hogy bizonyítsa számodra, hogy a férfiak hosszabb végtagjai nem rövidülnek meg nemváltoztató műtétkor? "


Hm, szóval ez volt az egyetlen pont, amit biztosra mondtam hogy nem változik HRT hatására, erre szerinted én azt mondom hogy megváltozik. Tanulj meg az anyanyelveden szöveget értelmezni.


"Ennyire nem hiszem, hogy hülye vagy. Csak egy fáradhatatlan troll."


Ne beszélj magadban.

tegnap 23:12
 43/47 anonim ***** válasza:

Én transzfinanciális vagyok! - vagyis a természet ocsmány játékának az eredményeként egy szegény ember testébe beleszületett dúsgazdag személy - "mert ilyen kérdésekben csak az egyén identifikációja számít, semmi más!"


Ezért az emberi jogaim sárba tiprásának tartom, hogy nem helyeznek haladéktalanul egy pénzintézet igazgatótanácsába! Hát létezik a világon ennél nagyobb egyéni tragédia - melynek meglétéért csakis a társadalmunkban általánosan jelen levő transzfóbia tehető felelőssé?!

🤘🤪🤘

tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Mojjo ***** válasza:
60%
Ilyenkor azért erősen befigyel Poe törvénye. Jó lenne azt gondolni, hogy ennyire hülye ember úgysem létezik, és biztosan troll, de sajnos léteznek ilyen emberek a valóságban is. Szóval... Fene tudja.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Ti tagadjátok a tudományt, nem teljesen értem, hogy miért hülyéznek engem le a laposföldesek.


43-asnak: ez legalább az "attack helicopter" szintjén volt. Most a zsidókról mondj valamit, úgyis tudom hogy róluk is van pár ilyen "vicced", amit teljesen komolyan gondolsz :)

ma 01:58
 46/47 anonim válasza:
75%

"Nincs eltérés cisz és transz nő között 2 év után."

Kérdező, akkor itt te nem tudod megmondani, hogy itt ki a transznő?

[link]

(2019-ben kezdte a hormonterápiát, ez a kép 2022-es)


Ebből a cikkből: [link]

ma 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező kívánságára most egy speciális OFF:


A "zsidók" által készített holokausztos dokumentumfilmekből linkeltem neked egy tanulságos transz-sztorit a #35 (tegnap 00:41) válaszomban! Nem kaptál már elég koponya-injektázst?

😎

Na jó, akkor jöjjön ide a magyar igazság szerinti három zsidó vicc:


- Állítom, hogy a zsidó a világ legoptimistább népe!

- Miért?

- Mert már akkor levágnak belőlük, amikor még azt se tudják, hogy mekkorák lesznek!

😆

A zsidó bemegy egy étterembe:

- Kérek egy adagot abból a halból!

- De uram, az sonka!

- Kérdeztem én, hogy hívják azt a halat?

😂

A zsidó fiának új barátnője van, aki igazából transzvesztita. Eljött az ideje, hogy bemutassa a családnak. Le is ülnek vacsorázni. Megszólal az apa:

- Fiam, hogy hívják a barátnődet?

- Laci.

Egész család elhűl, mire az apuka:

- Hát, ez nem egy echte zsidó név...

🤣

És a negyedik ráadás:

A zsidó transz-férfi vajúdik. Fél órányi nyögés és kínlódás után végre azt mondja szülésznő:

- Na, a nehezén már túl van. Kint van az orra...

😉😛😝😜😘

ma 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!