Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Bikoméia labor. Sephadex G-25...

Bikoméia labor. Sephadex G-25 oszlopot használtunk (szérumfehérjék sómentesítése méretkizárási kromatográfiával) A kérdés, hogy mit jelent a "G-25"?

Figyelt kérdés
Tudom, "google a barátom...", de egyszerűen sehol sem találom, hogy mit jelent a Sephadexnél a "G-25"... Előre is köszönöm!
2010. nov. 2. 23:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, "Biokémia labor".
2010. nov. 2. 23:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a G a szemcse anygát, a 25 a szemcse- vagy pórusméretet jelenti.
2010. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
:D dejó, biztos csoporttárs vagy:D köszi a választ idegen:P
2010. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnon én sem vagyok biokémikus, nekem is csak gyakom volt, úgy 2-3 éve... Akkor egyszer elmondták... Szóval sajnos nem vagyok 100% a válaszomban... De a semminél valóban több. :D
2010. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!