Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szakdolgozat online forrás...

Szakdolgozat online forrás keresés. Ápolók egészsége témakörben(?)

Figyelt kérdés

Szakirodalom összegzős szakdolgozatot készítek. A google tudóst használtam eddig. Egész jó terjedelmű szakdolgozatot össze tudtam állítani belőle. A konzulens viszont azt mondta kevés. Több (újabb) kutatást kell belefoglalnom.

Úgy érzem a google tudóst már teljesen kimerítettem, illetve már nehezen látom át.

A kérdés az volna, hogy az ápolók egészségmagatartása kutatási témakörben hol érdemes keresgélnem még? Oldalak, linkek érdekelnének. Ha nagyon jó oldalt ismertek és fizetős, az sem probléma.


Köszönöm előre is a segítséget:)



aug. 20. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
ChatGPT-t kérdezgetted?
aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem akar sokat dolgozni... Szerintem.
aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyar Elektronikus Referenciamű Szolgáltatást (MeRSZ) tudom például javasolni.


Viszont... Most nem azért a húsz fillérért, de komolyan lehet már guglizgatásért is diplomát kapni? Én is a netkorszakban diplomáztam, használtam a Scholart is, de a témavezetőm úgy rakott ki engem az irodájából, ha nem saját gondolattal mentem, mint macskát sz**ni. Az meg a másik fele, hogy a források hemzsegtek a szakmai hibáktól, volt, hogy egyetlen árva cikk egyetlen szakaszán egyhuzamban ültünk 4-5 órát, hogy kihámozzuk a sok hülyeség közül azt, ami használható.

aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, hogyha nem kifejezetten magyar ápolók egészségmagatartását kutatod, és tudsz angolul, akkor nagyon ajánlom a Nurses' Health Study eredményeinek a tanulmányozását, amelyről rengeteg (angol nyelvű) szakirodalom lelhető fel.


[link]

aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az eü dolgozókat gyűjtő Facebook oldalak tele vannak jobb-rosszabb kérdőívekkel, ezzel is próbálkozhatsz.

Vagy egy-egy interjúalanyt találni, jobb esetben pl. egy főnővért aki átlátja, hogy hány nővére kezdi 5 kávéval meg cigivel a napot és hány eszik csirkét meg fut munka után.

aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pubmed is jó.
szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!