Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik időjárás előrejelző...

Melyik időjárás előrejelző oldal a legpontosabb?

Figyelt kérdés

jún. 28. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az időképet - időkép.hu - használom (szerintem elég megbízható), de a weather.com-on is lehet magyar adatokat kérni, - óráról órára - akár kerületre lebontva, ha pl. fővárosi vagy.

Az időképen ráadásul kamerák is vannak, amik mutatják, hogy milyen épp az idő, illetve vissza lehet nézni, ha éppen az érdekel.

jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Köpönyeg.hu a legrosszabb szinte csak másnapra igaz amit mond.

Idökép sokkal jobb

jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az accuweather. Időképen volt már, hogy 1 órával későbbre nem jelzett esőt, és 1 óra múlva sz@rrá áztam.
jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az időképet és a hivatalosat szoktam kombinálni. Az időkép a hőmérsékletet rendszerint túlbecsüli 2-3 fokkal, csapadék előrejelzésben viszont jobb.
jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"Melyik időjárás előrejelző oldal a legpontosabb?"

Mikor melyik

jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsen meg az egy legpontosabb. Akkor a legtöbb ugyanazokat az adatokat módszereket használná. Én a Weather.comot, a Forecát és a YR-t szoktam használni.
jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!