Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyik időzónából indultam,...

Melyik időzónából indultam, ha 10 órakor szálltam fel, majd 11 óra repülés után Bp-re érkeztem ahol ekkor 14 óra volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult kérdés?

11 órával ezelőtt Budapesten 3 óra volt. Ott meg 10. Számold ki. Budapest GMT+2-ben van.

2010. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia Gmt+9-bol indultal es GMT +2-ben erkeztel.Het orat nyertel es igy csak negyet vesztettel a tizenegy oras utbol.
2010. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg jo hogy Budapest GMT+1...
2010. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, Budapest gmt+2. Nyári időszámításkor OLYAN, mintha +1 lenne, de akkor is +2, csak az eltoláson belül eltoljuk.
2010. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg GMT+1 mivel London az a GMT es egy oraval ter el Londontol a Budapesti ido.Kerdeo a pontos valasz akkor GMT+8-bol indultal ez ugy tudom Kina es GMT+1-be erkeztel.Het orat nyertel az uton es igy csak 14 ora van Budapesten mikor megerkezel.Bocsi az elobbi hibas valaszomert.
2010. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, valóban rosszul mondtam, NYÁRI időszámításkor kerülünk +2-nyi eltolásba.


Közép-európai idő (UTC+1)

Közép-európai nyári idő (UTC+2

2010. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!