Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ki lehet e nyerni egy friss...

Ki lehet e nyerni egy friss használt menstruációs intimbetétből a petesejtet épségben ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 16:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

"Úgy akartam megoldani, hogy hüllő melegítő lap a csésze alá, a csészében pedig fiziológiás oldat, amibe csepegtetek tejet."


Egyáltalán nem hülyeség, így keletkezett Orbán Viktor is

2023. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet.

Viszont leszívni azt lehet, inkább erre indulj el.

2023. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Erősen elöregedett állapotban lehet már akkor, tehát nem biztos, hogy sok értelme lenne.
2023. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem, 0,1 mm még nem olyan kicsi, hogy ne lehessen látni.
2023. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szabad szemmel még ÉPPEN látható.

Akkor, ha valami semleges helyen van.

Akkor nem kell mikroszkóp.

2023. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem volt jó ötlet egy négynapos hétvége, most mindenkinek túl sok szabadideje lett.
2023. ápr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
12%
4: Fúj, b*sszameg. Nem tudom, hogy csak trollkodsz-e és direkt írtad ezt, de akkor is ijesztő, hogy egyesek mennyire gátlástalanok. Igazából ezért simán felnyomhatnának, mert az emberkísérlet bűncselekmény. Még szerencse, hogy addigra már használhatatlan a petesejt, de a fajtád képes lehet törvényi úton is megoldani - volt már rá példa, amikor az orvos a saját spermájával termékenyítette meg a páciensei petesejetjeit. Ha ennek nem érzed a súlyát, akkor gondok vannak a toronyban.
2023. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

#17 Amíg ki nem alakul a szíve, addig nem bűncselekmény, emberi klónt is hoztak már létre amerikai kutatólaborban, hogy lássák, működik-e a folyamat, de a szívdobogás megindulása előtt likvidálták.


Petricsészében amúgy sem jutott volna túl a szedercsíra állapotról, vagy a bélcsíra nagyon elejétől (ez egy tengeri szivacs valamint egy medúza szervezettségi szintje), mivel ezután már kell neki a méhlepény és az abból származó tápanyag, oxigén, valamint az azon keresztül távozó melléktermék.


Azt tudod, hogy a fogamzásgátló tablettát szedő és spirált használó nőkben is kb. eddig jut el az embrió miután elvetélt, illetve sokszor spontán is abortál egy embrió ezen a szinten? A védekezés nélküli szexuális aktusok nagy hányadánál is, amikor a nőnek peteérése van az aktuskor ez történik. Megtörténik a megtermékenyítés, az embrió eljut egy medúza, laposféreg szintjére, aztán kilökődik. Ilyen alapon akkor minden nő aki él nemi életet mehetne a börtönbe.

2023. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat gyerekek én 12 éve menstrualok de meg nem láttam szegény petesejtem 😂

Mondjuk jó lenne tudni hogy egyáltalán a folyekony vérben van e vagy esetleg az 5 centi átmérőjű szinte fekete vérkocsonya darabban 😬😂

2023. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mert addigra már nem működik.
2023. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!