Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » INGYEN lehet valahol matematik...

INGYEN lehet valahol matematikát tanulni/olvasgatni a neten?

Figyelt kérdés
Sziasztok INGYEN lehet valahol matematikát tanulni/olvasgatni a neten? Köszönöm.
2022. júl. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan mit szeretnél, milyen szinten? Feladatokat megoldani, vagy komplett anyagokat átismételni...?


matekarcok.hu-n van egy csomó jó magyarázat.

2022. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az általános- és középiskolai tankönyvek például elérhetőek itt:

[link]


Egy csomó egyetemen is elérhetők matematika anyagok, szóval csatlakoznék az előző válaszolóhoz: pontosan mire lennél kíváncsi?

2022. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-2 köszi, komplett anyagokat szeretnék, komplett matematikai anyagokat olvasni. Elnézést azt hittem 1értelmű ezért nem jeleztem. A matekarcok az jó oldal ismerem. 😎 .
2022. júl. 8. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:

3. És a matekinget ismered?


[link]

2022. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es a matekinget ismerem, tetszik is de közel sem ingyenes, ha megnézed látod sok téma fizetős.
2022. júl. 8. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Könyv..
2022. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyjából annyit, amennyihez kedved van. Az más kérdés, hogy a kereséshez is kell bizonyos ismeret, és összevissza keresni, azt eredményezi, hogy azt hiszi az ember, az olvasottakat érti, pedig félreérti. És mire rájön, onnantól nem tud szabadulni a téveszméitől, mert ahhoz mindenekelőtt önmaga felé el kellene ismernie, hogy hibásan állt a problémához.


Rengeteg tankönyv van a neten, aztokat sorvezetőnek tekintve lehet kellő hatékonysággal előbbre jutni, mert a hierarchia fokozatait átugrani veszélyes. Ismeret nélkül viszont elég nehéz tudni a hierarchiát.

2022. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7 es nem értelek



2-des választ iró KÖSZÖNÖM többféle van és irják is bizonyos feltételekkel ingyenes.

2022. júl. 9. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Javaslom Obádovics: Matematika c. könyvét, alapoktól indul, minden érthető. Antikváriumokban néhány száz ft-ért szoktam látni. Ha valamit érdemes megvenni, akkor ezt igen.

Szerintem egy ilyen könyvből sokkal kényelmesebb és egyszerűbb tanulni mint az internetről. De ha online kell mindenképp, el tudom képzelni hogy ez a könyv már be van scannelve valahol, csak rá kell bukkanni.

2022. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!