Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az urán hányszor nehezebb...

Az urán hányszor nehezebb mint a víz? Az alu úgy tudom 3-szor, a vas 9-szer.

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 21:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
akit ennyire zavar az, hogy valaki egy weblapon kérdez az viszont jo eséllyel tényleg beteg. jo eséllyel, én korántsem vagyok ennyire biztos egy neten felállitott dignozisban, mint te, professzor
2019. aug. 26. 21:37
 22/32 anonim ***** válasza:
60%

Na igen.

Elég lenne, ha a neten vennéd fel a kapcsolatot vele. Nyilván csak előzetes diagnózis készülne, hogy érdemes-e odamenned hozzá, illetve mi lehet az alap probléma.

Aztán, ha szükséges, akkor a többit személyesen.

(Ja: most sem álltad meg egy kis oldalba rúgás nélkül. Nem valami jó a jellemed, a betegséged nélkül sem.)

2019. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

"Áltudós az áltudóssal ne vitatkozzon!"

Forrás: [link]

2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

(Ja: most sem álltad meg egy kis oldalba rúgás nélkül. Nem valami jó a jellemed, a betegséged nélkül sem.)



mint az óvodában... úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött...

2019. aug. 26. 22:08
 25/32 anonim ***** válasza:
60%

"oriási klönbség az ha szakember ir valamit, hitelesitve felelősségvállalással"

Tehát akkor jól gondolom, hogy fogsz írni pszichológusnak?

Amúgy én nem piszkáltalak egyszer sem, tehát nincs olyan, hogy "visszaütött".

Csak szóltam, hogy rossz a természeted, így nem fognak téged szeretni az emberek.

Attól függetlenül, hogy amúgy beteg vagy-e.

2019. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"Hát, kérdező, nagyon komoly gondok vannak nálad.


Az egy dolog, hogy földlusta vagy.


Viszont itt hárman írtuk már, hogy ez nem lesz jó, és legalább ötször próbáltad kimagyarázni magad.


Ha 33-an írtunk volna, akkor ugye mindenkinek külön írsz, hogy nincs igaza?


És ha 5 pszichológus megnézte volna az írásodat, aztán mind az 5 megírja, hogy bajok vannak veled, akkor nekik is elmagyaráztad volna, hogy veled minden rendben van, de ők viszont sarlatánok?"



Szoval ez nálad a normális visekedés, de ha valaki veled ellentétben kulturált stilusban megirja hogy nálad vannak igazábol gondok, akkor annak rossz a természete. Arrol nem is beszélve hogy a viselkedésed teljesen szabályzat ellenes, ugyanis itt a kérdésre kellene válaszolni, nem pedig trollkodni. De azért az én természetem a rossz... Olvasd el miket írtál nekem (ahelyett, hogy a kérdésre válaszoltál volna!!!) s gondolkozz el rajta kinek rossz a természete s végül szállj magadba, de nagyon.

2019. aug. 27. 01:19
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érzed, hogy mindenki téged üldöz. Igaz?
2019. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Wadmalac ***** válasza:
76%

"a folyamat valóban elkezdődött, hogy egy egyszerű kérdésre válaszolás sokaknak nagyon nem megy"

A folyamat elkezdődött, hogy egy vacak sor gugliba beütése sokaknak nem megy, még ehelyett is másokat dolgoztatnak inkább. Mert arra nem képesek, hogy xaros 5 sor információból kiolvassák azt az egy sort, ami válasz a kérdésükre.


"helyette azt erőltetik, hogy az ember ember jelenlétében gépekkel kommunikáljon."

Akkor gondolom hasonló fájdalmaid vannak egy könyv kinyitásával is, az újságcikkeket is mással olvastatod el, mert az emberközi kommunikáció olyan fontos neked.


"a filmbéli állapotot ép ti idézitek el, pontosabban csak erőltetni próbáljátok azoknak akik még nem ilyenek."

Milyen állapotot? Azt, hogy az ember legyen képes önerőből megtalálni a problémáira a megoldást, ne mást dolgoztasson maga helyett, segítséget csak akkor kérjen, ha tényleg nincs más, egyszerűbb megoldás? Ha ezt okozzuk, akkor ez nem szégyen, hanem büszkeség.


"de a fő gond az hogy nagyon lebecsülitek az emberi leleményt, intelligenciát és az eq-t."

Mondja ezt az, aki egy vacak két szavas gugli keresést nem képes beütni. Hát, barátom, ezen van is mit lebecsülni.


"messze nem mindenki ilyen mint ti."

Látjuk, sajnos.


"az emberiség kettéválik, s lesz egy olyan réteg aki így él mint ti, s lesz egy olyan réteg akik emberrel kommunikálnak, ember emberrel, s nem probálnak meg másoknak diktálni, hogy ők hogyan kommunikáljanak."

Ember, te nem kommunikálsz, hanem taj lustaságból másokat dolgoztatsz magad helyett és még van bőr a képeden ennek filozófiai hátteret kitalálni.


"ott ha valaki kérdés, nem lesz nehézség válaszolni."


Ha nem az egód védelmére vennéd elő a billentyűzet használó képességedet, hanem hasznos tevékenységre, például a kérdésedre a válasz megtalálására a neten, ennyi idő alatt száz kérdésre találtad volna meg a választ magadtól.


Ha neked az emberekkel való kommunikáció ez, mások tudását használni a sajátod fejlesztése helyett, akkor ne legyél ilyen büszke.

2019. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
60%

Na jó.

Én már itt 10 perce szakadok a röhögéstől ahogy olvasom a válaszokat.

Konkrétan szegény ember nem tudja kiolvasni egy periódusos rendszerből a szükséges adatokat, és ezen a többi jobban felizgul mint egyesek egy országgyűlésen. Inkább tanuljatok meg játszani egy hangszeren, az kisebb energiabefektetés.

2019. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%

Tudod, #31, ezzel az a helyzet, hogy ilyen emberekkel vagyunk körülvéve.

És azért nem teljesen mindegy, hogy vénségemre tartja-e valaki az ágytálat, és dolgozik-e a nyugdíjamért - vagy pedig tőlem várja el ezeket majd akkor is.

Szóval, te is csak addig leszel ilyen vidám, amíg azt hiszed, hogy nem szorulsz rá senkire.

2019. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!