A németek feltételezett UFO-it vagy titkos antarktiszi bázisait miért nem említi a hivatalos történelem?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért nem foglalkozik vele az emberiség, ahelyett hogy népmesékkel fűszerezi meg, például hogy földönkívüliek? Hisz például Byrd admirális elmondása hitelesnek tekintett.


Egy idézet:


"Ezek a történetek még ma sem kerültek elbírálásra és a történelmi könyvek szerint nem megemlítettek, de ugyanakkkor az bizonyított, hogy az Antarktiszon számos német tengeralattjáró megfordult óriási szállítmányokkal majd üresen tértek vissza, és hogy később az Antarktiszra indított amerikai expedíció egyszerűen megfutamodott óriási veszteségekkel, és az expedíciót vezető Byrd admirális ezt nyilatkozta: ,,Egy új világháború esetén lehet hogy olyan ellenféllel kerülnénk szemben, amelynek repülőgépei képesek egyik pillanatról a másikra a világ egyig feléről a másikra repülni, így haladéktalanul szükséges védelmi rendszerünk fejlesztése és erősítése…”


Forrás: [link]


2016. jún. 4. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
És a Hold túloldalán lévő máig üzemelő náci bázissal mi lesz? Nem véletlen, hogy mostanában nincsenek Hold küldetések, pedig közelebb van, mint a Mars, olcsóbb is lenne, lenni is mit kutatni rajta, de tiltott övezet. Pont mint az Európa hold.
2016. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Kérdésre kérdés: "feltételezett" és nem igazolt dolgokat miért kellene említenie a HIVATALOS történelemnek?


De elég belenézni a forrásba, mely egy gimnazista töri házidolgozata lehet kb, - bár én rögtön visszadobtam volna neki, hogy tüntesse fel a forrásokat - és abban is szerepel: "A különleges fegyvereknél meg kell említeni egy legendát," Szóval, miért is kéne a hivatalos történelemnek minden egyes legendát, összeesküvés elméletet és Mari néni heti pletykáit megörökítenie?

2016. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a mítosznak a mélyreható elemzését már megtette Colin Summerhayes ( [link] ) és Peter Beeching (ő egy kanadai, európai történelmet és nemzetközi kapcsolatokat tanult újságíró) a Polar Record című ( [link] ) sarkkutatással foglalkozó szaklap 2007 januári számában ( [link] ).


A cikk itt olvasható:

[link]

2016. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!