Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nem tudok elaludni mit csináljak?

Nem tudok elaludni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már minden próbáltam, megszámoltam a bárányokat pedig nincs is bárányunk, elszámoltam 10000 ig pedig utálok számolni, be vettem altatót, de semmit nem érzek. Mi lehet a baj ?
2009. nov. 4. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy nem vagy álmos. Nekem ilyenkor egy nagy pohár meleg mézes tej mindig segíteni szokott.
2009. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a sörtől néha elálmosodok.
2009. nov. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagyunk így még egy páran. :)
2009. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajna nekem se nagyon akar összejönni, pedig 11 óra óta próbálom bemondani az unalmast:) Én most nekiálltam tanulni, hátha az lefáraszt agyilag, de úgy érzem, még csak jobban feldob:S Tippekre én is nyitott lennék!
2009. nov. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

hogy nem tudunk aludni, annak az az oka, hogy nem merünk aludni. csak ez nem tudatosul bennünk. gyorsan ezt kell intézni, azt kell megírni, amazt megjavíttatni, ma végeztem már? agyalunk egész nap, egész éjjel. az az igazság, hogy néha kicsit megpróbálom, amit öreganyáink: kertet rendezem, konyhatündérkedek, meglátogatom a barátaimat. nem telefonon, nem autóval.

nem tudom, milyen életet élsz, tanulsz-e vagy dolgozol, néha olyan dolgokat csinálj, aminek a végeredményének örülsz, mert szépnek, hasznosnak találod.

2009. nov. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elaludni, akkor csinálj valami értelmeset, mintha nappal lenne. Vagy egy idő után elálmosodsz és akkor el tudsz aludni, vagy kimarad egy éjszaka az alvásból. Ami nem probléma, mert egy éjszaka nyugodtan kimaradhat, legfeljebb a következő éjszakai alvás lesz mélyebb és pihentetőbb.
2009. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
Ha a gondolataid továbbpörgése okozza, akkor egy alapos relaxáció segíthet.
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Verd ki, nekem használni szokott, utána egyből bealszok.
2009. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy riport egy emberről, aki sosem aludt. Nappal dolgozot, éjjel villamost vezetett. Azt mondta, nincs rá szüksége. Lehet, hogy te is ilyen vagy? Valószínűbb, amit előttem írtak, hogy félsz elaludni, nehogy elmulassz valamit. Add át magad az alvásnak- Oldódj fel az éjszakában. Képzeld el magad oldódni, mintha cukor lennél a teában. Imádkozzál. Add át magad az imámak, függetlenül attól, hogy van-e valaki a vonal végén, vagy nincs.
2009. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
71%

Nagyon súlyos alvási problémára-az elalvás nem ment-két évig szedtem normál dokitól, normál altatót.az alapvető problémámat nem oldotta meg.sokat szenvedtem.

Saját elhatározásból abbahagytam és HOMEOPÁTIÁS szereket

alkalmaztam.Könyvekből és internetről ismerkedtem a homeopátiával.Egy több komponensű készítménnyel, a SEDATIF PC-vel kezdtem.--hatott! első alkalommal rémálmom volt tőle.ez attól van, hogy hirtelen lazulnak az izmok--valami ilyesmi...ha kezdeném, akkor most már reggel venném be az első szemet azután esténként.

Majd utána használtammonokompenensű készítményeket.

Jelenleg nem szedek rá semmit, nincs problémám.De!Esténként Nem csak altatónak! olvasom Isten igéjét....

2009. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!