Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A Star Wars I. Bajlós árnyak...

Krupi kérdése:

A Star Wars I. Bajlós árnyak című filmben mi van annak a lyuknak az alján, amibe Qui-Gon Jinn és Darth Maul beleestek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 15:35
 1/8 schocko ***** válasza:
97%
A magyar életszínvonal.
2013. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... de a jedi nem esett bele, csak a sith.
2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ide:

http://www.youtube.com/watch?v=8ZsFh0uD20o


Viccet félretérve, ezt találtam Maul életrajzában:


However, Maul managed to survive his defeat at the hands of Kenobi. Through his hate and will to live, as well as his hatred against Kenobi, he reached out with the Force and grabbed an air vent. Maul went down the reactor shaft and landed in water. Maul was then dumped into a container, which was taken to Lotho Minor. As he lay submurged, he fell into unconciousness, cursing Kenobi.


Mielőtt még elérte volna a végét, megkapaszkodott egy ventillátorban, majd a reaktor aknájába ment és vízbe pottyant, majd egy szemetes konténerbe.


Ez minden amit tudok, remélem több mint a semmi.

2013. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alaque ***** válasza:
60%
Az űrhajó reaktora.
2013. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

a film címe Baljós, nem bajlós:D mi az a lós?:D


4.! milyen ürhajó?:D


3. válaszára annyit, hogy így van, de csak ha az anime sorozatot hozzá vesszük, ahol az 4-5. évadban szerepel, de az eredeti saga szerint meghal


amúgy valami szervízjárat, de hogy miféle, azt csak úgy tudnám megmondani, ha tudnám, hogy eleve miért volt olyan bitang sok híd meg fotocellás záróizé:D tökre nincs értelme, de a párbajhoz rohadt jól nézett ki:D elégedj meg a 3. válaszával, vagy ha azt akarod, hogy a Vadászó Árnyék halott legyen, akkor elégedj meg azzal, hogy valamilyen szervízjárat:D


amúgy szemétledobónak szerintem túl tiszta volt... olvastam a könyvet, az biztos leírja mi volt az, csak már elfelejtettem:S

2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is mindig érdekelt. Amúgy szerintem nem pajzsok voltak a piros "lézerfalak", hanem inkább energiakapcsok, mivel nem nagyon volt mit védeniük egy üres teremben. Persze lehet, hogy egy liftakna volt az a lyuk a földben. Ami viszont indokolná a pajzsokat is a terem előtt. Biztos valami védett szintre vitt le. Ennél logikusabb magyarázat nem jut eszembe.
2013. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bgs válasza:
Bluebox padló.
2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az egy olvasztó verem..ennyi. legalábbis a star wars baljós árnyak kézikönyvemben úgy említik
2014. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!