Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti milyenek képzelnétek a jó...

Barboo.. kérdése:

Ti milyenek képzelnétek a jó társadalmat?

Figyelt kérdés
És normális válaszokat kérek!:)

2012. szept. 10. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Gazdasági rendszerben, szerintem az európai szociális piacgazdaság a legjobb.

A társadalom, a közösségek összetartása, béke, szorgalom a legfontosabb. Svájc, Svédország, Japán, Dél-Korea követendő mintának tűnik.

2012. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a "jó" teljesen szubjektív dolog. Ami jó valakinek az nem feltétlenül jó másnak. Márpedig ameddig nem egy ember alkot társadalmat, mindig lesznek érdekellentétek, különbségek. A jó társadalom inenntől fogva utópia. Olvasd el ezt a kérdést, és a rá adott válaszokat, remélem megérted miért is nem lehet egy társadalom "jó"...


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..

2012. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, amelyiknek a fejlődés, innováció és a gazdaság racionalizálása előtérbe kerül a haza eszméjével és a hagyományokkal szemben.
2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Szakdogához kellenek és annyira sok oldalt olvastam de így összerakni nem lehet most felhasználtam oldalakra egy pár válaszotokat!!:)))
2012. szept. 10. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!