Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Olvastátok Hajnóczy Péter "Ki...

Olvastátok Hajnóczy Péter "Ki a macska? " című novelláját? És ha igen, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én olvastam, és tetszik a groteszk mondanivalója. Kiváncsian várom a véleményeiteket!
2009. jún. 23. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, jó pár éve, és még mindig eleven a hatása. Nagyon jó novella, megrázó, hogyan fejezheti ki egy gyerek a fájdalmát. Én mondjuk nem tartom a mondanivalót groteszknek, inkább csak a kifejeződését.
2009. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Emlékszem, amikor irodalmon általánosban olvastuk, egyedül én voltam kiba*ottul felháborodva az állatkínzáson, mindenki más aludt, vagy nem érdekelte.
2010. jan. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 8adikos vagyok de órán nem olvastuk ezt, mert e mi könyvünkből már kivették ezt a történetet, mondván, hogy túl brutális. 7éve járok az iskolánkba színjátékra és minden év végén egy vizsgadarabot kell előadnunk, a Művészetek házában(Miskolc) és a mostani darab elvileg ez lesz. bár még nem vagyunk benne biztosak a hatása miatt. Nekem tetszik a történet, igaz kicsit felkavaró.

15/f

2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!