Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A pszichologusnak (tovabb lent)?

A pszichologusnak (tovabb lent)?

Figyelt kérdés
A pszichologusnak manapság van páciense vagz nem nagyon. Mert nekem valaki azt monta hogy mostanság nem nagyon vannak páciensei.
2011. jún. 19. 10:04
 1/7 Ludens ***** válasza:
Mostanság vannak igazán. Az azonban igaz , hogy az egyetemek egyre több emberkét képeznek amire nem lenne szükség , ergo a gyengébbek szép lassan kikopnak.
2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindemellett olyan rettentően magas ponthatárok kellenek a pszichológiára, hogy érdemes utánanézned, hogy is állsz, mielőtt elhatározod, hogy az leszel.
2011. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves korában,milyen szakmai háttérrel nyit praxist.Ha már jó pár éve a szakmában van,publikál,nevet szerez magának, számos módszerspecifikus képzést elvégzett stb. akkor könnyebb nagy páciensi kört kialakítani,hiszen az emberek ismerik,egymásnak ajánlják.
2011. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek:)
2011. jún. 19. 14:02
 5/7 anonim válasza:
Az valaki, aki mondta ezt neked az hatalmasat hazudott. Én is a szakmában vagyol és nagyon sok munkám van, pedig csak 5 éve praktizálok. Persze ez függ az elvégzett egyetem, vagy főiskola nívójától is.
2011. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj előző,de ahhoz képest,hogy a szakmában vagy,nem tudod,hogy pszichológusképzés csak egyetemeken folyik,és egyetlen főiskola sem indít pszichológia szakot?Egyébként elárulnád,hogy te melyik területen dolgozol,illetve milyen végzettséged van?Mert jó lenne felmérni a 'terepet',hogy melyik ágazat ilyen népszerű manapság a pszichológián belül.Előre is köszi a válaszod!
2011. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsánat, ha esetleg a magyar kilátásokhoz mérten hülyeséget mondtam. Én a párizsi egyetemen végeztem, arra felé a főískolák ís taníthatnak pszichológiát. A nemi és családí erőszak áldozataira specializálódtam (konyhanyelvre lefordítva). Lehet az elöttem szólónak más a tapasztala akkor csak sajnálni tudom.
2011. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!