PKE-BTK vs. KRE-BTK?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?
2011. jún. 3. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
McDonalds vagy Burger King?
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Az első megfogta a dolog velejét. :) Ha nem kutatni vagy tanítani akarsz, akkor felejtsd el a BTK-t, mint olyat, és jelentkezz valami értelemesebb szakra, pl. infó vagy reál szakok. Vagy mehetsz szakmunkásnak is, mert annyira hiány van már belőlük, hogy már gyakran jobban is keresnek, mint a diplomások.
2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
elsőnek igaza van.
2011. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha muszáj BTK-t, akkor ELTE.
2011. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazán használható választ csak az tudna adni, aki mindkettő végigjárta ugyanazon a szakon. Olyan pedig nem létezik.
2011. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha muszáj BTK-t, akkor ELTE." Mert a legtöbb magasan képzet és elismert oktató ott van. És nem ~100%-ban csak ~80%-ban link.


A PKE-BTK az botrányos , van aki elvégezte Irodalom szakon max. 10-20 (nem tan)könyv elolvasásával, protekció nélkül.

2011. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen,ezt én is így látom de sajnos nem vagyok egyáltalán reálos,szóval nem tudnék olyat tanulni ahol már az alapdolgokhoz sem konyítok semmit.aki meg humán beállitottságú annak nehéz bármit is választania a szakok közül,szívesen mentem volna mérnöknek de minek ha az első héten kibukok?

szóval marad a btk..

2011. jún. 4. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, még azzal is többet érsz, ha elmész egy Ausztriába szállodába konyhasegédkedni, takarítani, felszolgálni vagy recepcióskodni. Németül csak meg tudsz tanulni középfokon, ha úgyis inkább humános vagy, és akkor semmi akadálya nem lesz semminek. Ezek egyáltalán nem nehéz munkák, de mégis 3-4x annyit fizetnek ott ezekért, mint itt bármilyen humándiplomás állásért.


(Megsúgom: én is BTK-ra jártam, és én is pont most fogok Ausztriába menni ilyen jellegű munkavégzésre. Szóval ennyit ér a BTK és a humános diploma.)

2011. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
humános beállítottsággal szerintem menj inkább vmilyen társadalomtudományi karra, vagy ha van hozzá érzéked, akkor valamilyen művészeti iskolába.
2011. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van turizmus esetleg
2011. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!