NejlonZacskoo kérdése:

Szerintetek sokat segítene?

Figyelt kérdés
ha kitalálnák a perpeetum mobile-t az sokat segítene a világ energia ellátásán? mert nekem van egy tippem, és arra vagyok kíváncsi h megérné e elmondani ezt a tippet annak a az egyetemnek ahol az ilyen kérdéseket átvizsgálják
2011. máj. 18. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy sokat segítene, de nem akarlak elkeseríteni, ezeddig ezt senkinek sem sikerült megalkotnia, és neked se fog.
2011. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazából megölne az olajlobbi és eltennék jó mélyre a találmányod, ahogy SZÁMTALAN feltalálóval már megtették. Egyszer betörnénk egy "OLAJLOBBI" feliratú ajtón, és a fiókban sorban szépen megtalálnánk egy rakás mozgó bizb*szt.
2011. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha kitalálnák a perpeetum mobile-t az sokat segítene a világ energia ellátásán?"


Viccelsz? Persze, hogy sokat segítene, ingyen energia.

Jóformán az emberiség összes jelenlegi problémája megoldódna (vagy csökkenne)... persze lennének új problémák, mert pl. a munkahelyek jelentős része feleslegessé válna (enyém is) és sok munkanélküli még ha ingyen él is, gyártana magának problémákat.


De nekem s kétségeim vannak, hogy tényleg sikerült megoldanod. - Bocsánat. :)

2011. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
semmi baj :D amm a második kommentelő az olajlobbisokkal tök igazad van , volt aki olyan rádióhullámmú gépet generált mellyel meggyógyított jó pár embert a városában, másnapra megölték... de, az utolsónak is igaza van, mert ha megszűnne a munkahelyek többsége akkor éhen halnának az emberek mert nem lenne bevétel.... :S úgyhogy a ti válaszaitok alapján nem érné meg :S
2011. máj. 18. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy én csak ironizáltam? Senki nem talált még fel ilyen találmányt.


Amúgy nem lenne jó, mert ha a semmiből állítasz elő energiát (ezt jelenti a 100%-nál nagyobb hatásfok), akkor előbb-utóbb el fog forrni a Föld.

2011. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Celladam mi volt?
2011. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
elforr a föld?
2011. máj. 20. 15:36
 8/13 anonim válasza:
És mégis, hogyan alkalmaznák az örökmozgót a gyakorlatban? Mert energiát kinyerni belőle lehetetlen. Ha 1%nyi energiát is kivonsz, akkor már annyi a perpetum mobilédnek.
2011. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hmm xD ez mondjuk igaz ... amm ezt a z egész perpeetum mobile dolgot ki találta ki?
2011. máj. 26. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:

20:31 Az örökmozgó olyan eszköz, ami több energiát termel, mint amennyit eltüntet. Tehát 1-nél nagyobb a hatásfoka. Nem pont 1, hanem >1.


"elforr a föld?"

Igen, elforr a Föld. Képzeld el, hogy van egy örökmozgóm, ami mondjuk másfélszer annyi energiát állít elő, mint amennyit belerakok. Ekkor legyártok ebből 100 darabot, sorba kötöm, és egy Joule energiából csináltam 406561177535215237.397279708 Joule energiát.

2011. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!