Mi a kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 18:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
82%

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter. Winston Churchill


avagy:

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés az átlag szavazóval. Winston Churchill

2010. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
58%

"Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága, és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője, és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek. És majd megtudjátok, hogy az én nevem Az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok."


Ezékiel 25:17, vagy micsoda, a Ponyvaregényből :)

2010. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
26%

Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, covered in scars, body thoroughly used up, totally worn out, and screaming “Yeeeehaaa!! What a ride!”


Anon



Psychedelics are illegal not because a loving government is concerned that you may jump out of a third story window. Psychedelics are illegal because they dissolve opinion structures and culturally laid down models of behaviour and information processing. They open you up to the possibility that everything you know is wrong.


Terence McKenna



There is no good and evil. Only consciousness making choices to experience all there is to experience.


David Icke



It's no wonder that truth is stranger than fiction.

Fiction has to make sense.


Mark Twain

2010. nov. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
53%
"Harcolni csak azért lehet amit szeretünk, szeretni csak azt lehet, amit tisztelünk, tisztelni pedig azt, amit legalábbis ismerünk."
2010. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
60%

A klasszikus grafiti-riposzt egy aluljáróban:

Isten meghalt! (Nietzsche)

Nietzsche meghalt! (Isten)

2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
51%

2 kedvencem:

1. Dávid zsoltára. Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm.

2. Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem.

3. Lelkemet megvidámítja, az igazság ösvényein vezet engem az ő nevéért.

4. Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te veszsződ és botod, azok vigasztalnak engem.

5. Asztalt terítesz nékem az én ellenségeim előtt; elárasztod fejem olajjal; csordultig van a poharam.

6. Bizonyára jóságod és kegyelmed követnek engem életem minden napján, s az Úr házában lakozom hosszú ideig.


és


Ember: küzdj és bízva bízzál!

/Madách Imre/

2010. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
53%
" Bázd meg delfin, bázd meg bálna!!!"
2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti:Madáchos idézetet én is szeretem:D
2010. nov. 30. 20:01
 29/43 anonim ***** válasza:
35%

"Calium videri escud ateranus et cidere tol rei votus. Ex munu destri openes." - ez valami latinszerűen van, de nemtom mitjelent, csak jól hangzik


"Az élet egy szar játék, csak kurwajó a grafikája."

2010. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
"La ilaha il Allah, wa ashadu Mohamed rassul Allah."
2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!