Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Andrew Tate jó vagy rossz...

Andrew Tate jó vagy rossz hatással van a társadalomra?

Figyelt kérdés

Azt állítja hogy jó útra akarja téríteni a fiatal férfiakat akik el vannak tévedve a modernkori társadalmunkban.


Én megnéztem néhány videót róla, és olyan dolgokat tanít az önbizalom hiányos férfiaknak mint pl. dolgozzanak keményen, ne drogozzanak, hogyan álljanak ki magukért, hogyan csajozzanak stb…


Ergó alapvető férfias dolgokat tanít azoknak a férfiaknak akik az édesapjuktól nem tudtak elsajátítani.


Ha jó tanácsokat ad, mégis miért utálják ennyien?



2023. júl. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek többsége soha nem hallott róla. Az incelek istenítik de ők pont nem a férfiasságról híresek.
2023. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Most nem börtönbe fog kerülni embercsempészet miatt?
2023. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Dolgozz - de nem adnak munkát.

Ne drogozz - ez az emberek többségénél alap.

Csajozz - senki se utasítja el a preferált csajokat, de leütni se szabad őket, a kurvák meg túl sok pénzbe kerülnek.

2023. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Vagyis mindebből annyi a konzekvencia, hogy akinek nincs jó teste és nem is kőgazdag, az soha sem szexelhet úgy, hogy öröme legyen egy kapcsolatban. Az ilyen tanácsok a "bullshit" kategóriába tartoznak!
2023. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem rokona ez az Andrew Tate az Antikrisztust megszülni készülő, de még időben meggyilkolt Sharon Tate-nak?

:-D

2023. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem leginkább semmiféle hatással nincs a társadalomra - ugyanúgy csak lóf-szjóska trash celeb, mint pl. Fekete Pákó, csak gondolom híresebb valamivel, mert ugye amerikai.

Én eddig azt sem tudtam egyébként, hogy kicsoda.

De ahogy Fekete Pákónak sem volt semmilyen hatása, és ma már nem is beszél róla senki, 10 év múlva erről a bohócról se fog már senki beszélni.

2023. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Pumped Gabó több hatással van a társadalomra mint ez a bohóc.
2023. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!