Mit kell tudni az ókori Egyiptom államszervezetéről? FONTOS!

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sose értettem azt, aki odaírja, hogy FONTOS. HA tényleg olyan rohadt fontos, akkor mi a szarért azt várod, hogy valaki mikor ér rá begépelni, miért nem teszel semmit. Tudod én rohadtul nem hiszem el neked, hogy fontos, mert akkor most bőszen a google-t nyomatnád, vagy kinyitnád a szaros tankönyvet.

Akinek fontos valami, az tesz érte, nem másokra vár.

2010. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel fontos én segítek neked.(imádom a történelmet,főleg az egyiptomi történelmet)

[link]

2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hierarchikus

Tudod, volt a farao, alatta a tobbiek. Ilyen piramis alakzatban (de nem ezert epitettek piramisokat:D) helyezkedtek el, a legaljan a rabszolgak voltak.

2010. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáraó ugye, ez önmagáért beszél, alatta a papság és katonaság vezetői, hogy volt-e nem rabszolgasorban tartott, klasszikus értelemben vett nép az uralkodó és az uralkodón, katonaságon és papságon kívül, azt meg nem mondom, de szerintem csak kellett lennie, ... és ugye legalul a rabszolgák
2010. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!