A Robinson Crusoe-ban az egész szereplők és a helyszínek kénének?!

Figyelt kérdés
Pls segítsetek!
2010. aug. 31. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
én ugyan nem segítek! Fogadjunk, h kötelező volt a nyáron, de te b.sztad elolvasni? Eltaláltam ugye? Akkor meg legalább legyél olyan eszes, és írd be a google!!!! MI EBBEN OLYAN NEHÉZ?
2010. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kiolvastam csak megnéztem hogy reagálnak rá egyes emberek és te benne vagy azokba hogy nem segítek inkább úgyroha*jon szét agogy van. GRT!
2010. aug. 31. 23:30
 3/8 anonim válasza:
90%
Legközelebb ne a nyár utolsó napjában kezdj el ilyen dolgokkal foglalkozni, és ha lusta vagy elolvasni (amit még megértek), akkor legalább vedd a fáradtságot hogy utánakeress a neten, mert fent van.
2010. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Kénének? Ugye elírtad, és azt akartad írni, hogy kellenének?
2010. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy elnézem, nagyon rád férne az olvasás : katasztrofálisan írsz!!!


Különben nagyon érdekes, izgalmas könyv, érdemes elolvasni, könyvben sokkal jobb, mint filmen!

2010. szept. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, elég sokan szerepelnek benne, nemcsak Robinson és Péntek. :)

Robinson szülei

Robinson barátja

Robinson rabszolgatartója

Robinson rabszolgatársa

Robinson ültetvényes társai

Robinson hajóstársai / akik mind hajótörést szenvedtek és nem élték túl/

kannibál bennszülöttek

kalózok

spanyol hajósok / akik végül megmentették /

Ez mind rengeteg ember, össze kellene ezeket számszerűleg szedned. Ennyit tudtam segíteni.

Jó olvasást!

:)

2010. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
"Kénének"? "Egész szereplők"? (Fél szereplők vannak benne? Észre sem vettem.) A többi kötelező irodalmat sem lett volna szabad kihagynod, mert ez így gyalázatos. Így a dzsumbujban élők fogalmaznak - és ők is szoktak ilyen büszkék lenni a saját bumfordiságukra.
2010. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egész szereplők:

- Daniel Defoe, helyszín: London

- Robinson, helyszín: lapok, könyvtárak, polcok...


Fél szerplő:

- te, olvasó, helyszín: valahol távol a kultúra világáról (távolabb, mint Robinson: ő egyedül is írt, olvasott, mikor nem is volt "kötelező").


Ellenben: MÉG NEM KÉSŐ OLVASNI! tudtad, hogy a nők legkedvesebb férfitípusa az "intellektuel", az "értelmiségi"? Nézz utánna, itt is feltették eme csodás statisztikát... :P :)

2010. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!