Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Honnan ered ez a két közszájon...

Honnan ered ez a két közszájon forgó sztori?

Figyelt kérdés

Az egyik, amikor a roma családfő a doktornak egy tortásdobozt ad, aki azt sértődötten visszautasítja, mire a családfő mosolyogva kivesz belőle egy borítékot, a többit megtartja (tele volt olyan borítékokkal a doboz).


A másik: egyetemi vizsga előtt a professzor így szól a lengén öltözött lányra és a kirívó ruhákba öltözött fiúra utalva: "A bohóc és a k*rva hazamehetnek, a többiek készítsék elő az indexüket".



Mindkét sztorit már rengetegszer hallottam/olvastam, de soha, senki nem tudta megmondani, honnan származnak, mindenki csak hallotta valahonnan. Ezek megtörtént esetek, vagy csak valami vicckönyvbe találta ki valaki?


2020. júl. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a kis vándormotívumok olyanok lehetnek, mint a viccek. Azokat is mindenki hallja, olvassa, de még senki nem látott olyat, aki a vicceket kitalálta :)
2020. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EagleHUN ***** válasza:
90%

Mindkettőt hallottam már, bár nem teljesen így.


Az első akár meg is történhetett. De ha jól emlékszem ez egy Hofi vicc volt hogy tőle is ered -e vagy hallotta azt nem tudom.


A második szinte biztosan kitalált. Kizártnak tartom hogy egy egyetemi prof ennyire bunkó módon küldene ki valakiket még ha így vicces is kicsit. Továbbá vizsga előtt nem igazán szokták kérni az indexet inkább utána...

2020. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
A Family guy c. sorozatban van egy ilyen rész, csak az disznóviccel, lehet neked pedig ezután kéne utánajárnod ;)
2020. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Volt régen egy Jövő Mérnöke című vicclap (nemcsak mérnöki sztorikkal). Abban ennél sokkal durvább dolgok is voltak, a professzorok igen jókat tudtak röhögni rajta.

Ugyaninnen származik a sztori, miszerint a biológiavizsgán a professzor azt válaszolja a diáknak: maga azt csak úgy érezte kedvesem...

2020. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!