Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Grafológusok! Ha elküldeném...

Grafológusok! Ha elküldeném valakinek e-mailben bescannelve az írásomat, akkor elemezné nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon hálás lennék! :) Mindenki azt mondja, hogy egyedi az írásom, és kíváncsi lennék az elemzésre, csak sajnos a közelemben nincs ilyen ember, aki tudna segíteni. :S Várom a válaszokat! Előre is köszönöm:)
2010. jún. 5. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A testvérem grafológus..ha megfizeted a tarifáját akkor nyugodtan elküldheted.De bármelyik grafológusnak elküldheted akit a neten találsz,csak fizetni kell érte.Ingyen senki nem dolgozik.
2010. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok grafológus, csak egy megjegyzés, hogy az egód a helyén maradjon. Mindenkinek egyedi az írása.

Egyébként kétlem, hogy hivatásos grafológus ingyen teljes elemzést megcsinálna, de neten vannak, akik párezer forintért megcsinálják. Ingyenes lehetőség még állásbörzéken szokott lenni, de azt nem tudom, hogy ott milyen terjedelmű elemzést adnak.

2010. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze, küldd el nekem, imádok ingyen dolgozni!
2010. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha érdekel, miért nem mész el egy grafológushoz? Az emberek miért várják el mindenkitől, hogy ingyen dolgozzanak?
2010. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pff, köszönöm a kedves válaszokat... Írtam, hogy nincs a közelben, kerestem már... És különben is vannak emberek, akik nem ebből élnek meg, hanem hobbiból csinálják, erre gondoltam....
2010. jún. 6. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Persze, tök jó hobbi valakinek a személyiségét kiértékelni, órákat cseszve el a napodból.. Valóban.
2010. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint szoktam hobbi szinten a grafológiával foglalkozni.Mivel tényleg több órát igénybe vesz,így csakis rokonoknak,barátoknak szoktam engedni ha megkérnek.Van munkám vele így is bőven.

Neked is csak azt tudom tanácsolni,hogy az interneten is találsz grafológust aki örömmel megcsinálja amire megkéred,csak meg kell fizetni az árát...A neten sok grafológus van.PL ő is:

[link]

2010. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

www.grafoindex.hu


elég gyors és olcsó.

2011. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!