Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Ez egoizmusra vall:D?

Ez egoizmusra vall:D?

Figyelt kérdés
Ilyen jellemből fakadhat az, ha interneten folyton olyan elírogatásaim, hogy gyakran szavakat első személyben írok? Alapjába véve sokszor semmibajom az emberek helyesírásával, vagy hogy néha félregépelnek dolgokat, de az idegesítő, amikor nem csak félre nyomok egy billentyűt, hanem pont olyanra kattintok amivel megváltozik az alakja a szónak, így félreérthető, legtöbbször második személy helyett első személyben írok, pedig elég távol vannak a billentyűk.
2013. febr. 8. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy példát kérhetnénk? Mert így nem nagyon értem.
2013. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előbb tanulj meg magyarul, mert amit itt összehordtál, annak semmi értelme.
2013. febr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kétlem, ilyen megesik velem is néha. Csak egyszerűen berögzül hogy E/1-ben írd a dolgokat, mert pl.: sokat mesélsz arról hogy mi történt veled és akkor már berögzült. Az meg a másik hogyha netán írsz blogot, szemszögből, akkor az nagyon be tud rögzülni. :)
2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára én vagyok a hülye, hogy nem értem, miért baj az, és mi azon a furcsa és megvitatni való, ha valaki magáról E/1-ben (egyes szám első személyben) ír. Mégis, hogy lenne a normális??
2013. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Semmi gond, attól függ hol teszed..

Ha a főnöknek a heti jelentést E/1 be írod..

Pl. ketten dolgozunk egy helyen, de ha így írom:

A héten megcsináltam x gépet, segítettem x embernek... jobban hangzik :-)

Nem?

:-)

Üdv!

2013. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked nem megy a helyesírás...
2013. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!