Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Le fordítaná ezt nekem valaki...

Le fordítaná ezt nekem valaki magyarra?

Figyelt kérdés
To get rid of this error, open up "patch" or "filesystem" file and go to the end of the last bfs name listed so blinking cursor is right of the s in .bfs. Then push delete a few times to delete any blank lines, then save file and start game. a googlefordító nagy baromságokat írt.
2012. febr. 12. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nyisd meg a patch vagy filesystem fájlt, menj az utolsó bfs névhez, a kurzor a legvégén legyen az s után, majd nyomd le a delete-t párszor, utána mentsd el a fájlt és próbáld ki jó-e.
2012. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Hogy meszabadulj ettől a hibától, nyitsd meg a patch vagy filesystem fájlt és menj a lista végén lévő utolsó bfs névhez, hogy a kurzor a .bfs "s" betűjétől jobbra villogjon. Aztán nyomj delete-et egy párszor hogy kitöröld az üres sorokat, mentsd el a fájlt és indítsd el a játékot.
2012. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek!
2012. febr. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!