Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnék sos segítséget...

Szeretnék sos segítséget kérni, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki látta szombaton (2010. június 12.) délután azt a dokumentumfilmet, amiben egy férfinek levágott egy gép 2 cm-t, de a testvére, aki biológus, valami sertésből kinyert porral visszanövesztette a levágott darabot! Valamelyik tudományos csatornán ment, 5 és 8 között este...

Kérem segítsetek, fontos lenne, legalább a film címe!


2010. jún. 14. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, tehát a mutatóujjából vágott le 2 cm-t.
2010. jún. 14. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
A discovey-n neztem en is ugyan ezt. De van sok olyan kanalisom, ugyhogy hogy melyiken azt mar nem tudom. Max. a natgeo-n. Remelem segitettem, de itt egy link is, hatha segit. www.port.hu
2010. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a Porttal kezdtem, de mivel nekem se esett le belőle... :) A Blikkben találtam egy cikket, három évvel ezelőttit.....most már kutathatom a fejlesztőket... Köszönöm
2010. jún. 14. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
De tisztan tudom, hogy mirol beszelsz, mert en is felfigyeltem ra. Repulogep modell vagta le az ujjat, a testvere pedig orvos, vagy biologus, ahogy irtad.
2010. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!