Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tanár év végén a félév...

A tanár év végén a félév előtti jegyeket is beleszámolja az átlagba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

aham.

egész évet nézi.

vagyis nálunk igen

2010. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen, azokat is beleszamolja.. bar tanarfuggo, valamelyik a felevi osztalyzatot egy jegynek veszi
2010. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tanárfüggő , rá kell kérdezni mindegyiknél
2010. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tanártól függ.nekem jól jönne valamiből ,ha az egész évet néznék,másból nem annnyira:S
2010. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a félévi jegyet nézik meg a mostaniakat.
2010. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha rontottál, nem.

Ha javítottál, igen.

Szóval mindenképp rosszul jársz...

2010. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen:)
2010. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én annak örülnék (illetve örültem volna), ha a tanárok tovább látnak az orruknál -tisztelet a kivételnek- és nem átlagot számítanak ész nélkül, hanem mondjuk megnézik, hogy az a gyerek mennyire tanulta meg az éves/féléves anyagot év végére/fél év végére, és ha csak az utolsó nap, attól még szerintem nyugodtan lehetne ötöst adni neki tíz egyes után is, legfeljebb szólni kéne az osztályfőnöknek, hogy szorgalomból bevésheti a kettest (vagy abból is lehet egyest adni?). De nem: a számológép dönti el a kérdést sajnos :(

Ha jól emlékszem két tanárral találkoztam életemben, akik tudásra osztályoztak, nem jegyek átlagait számolgatták.

2010. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igazából nálunk minden sulimban úgy volt h a félévi jegyek átlagát és a második félévet beleszámítja de a fél évit dupla jegynek tekinti.(mint a dolgozat jegyeket)Vagyis ha félévkor 3-as voltál és év végén 4-es átlagod van akkor (3+3+4)/3 =3,3333...
2010. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!