Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hisztek a paranormális dolgokb...

Hisztek a paranormális dolgokban, esetleg történt már veletek vmi ami nem hétköznapi?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 22:38
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Én egyedül voltam otthon este, mikor csoszogást hallotam, aztán kinyílt egy ajtó. És akkor aludj jól...
2010. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
wuw...és utána?
2010. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
a 02-19 09:36-osban nincs semmi szellemes dolog:) az agyunk játéka. (nagyon jó időérzékkel rendelkezünk tudat alatt, pl én percre pontosan fel tudok ébredni óra nélkül is. lehet fejleszteni)
2010. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Akkorát élveztem, hogy kivitte a falat.
2010. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Igazából apu sem hitt az ilyen dolgokban régen. De sajnos még kissebb voltam és egy kertesházba költöztünk. Lényegében nem tudtunk semmit a házról csak hogy egy ideje már nem laktak benne. Apu főként éjszakai műszakokban dolgozott és én anyuval voltam otthon ketten meg a kutyánk. A lényeg hogy éjszakánként egyre durvábban erőszakosabban jöttek a hangok a konyhából mintha a tányérokat poharakat a falhozvágták volna árnyékok voltak még a kutya is az ágy alá bújt, a konyhaszekrény ajtaját mintha csapkodták volna stb...Ez miatt anyuval elégsokszor menekültünk szó szerint el a házból éjszakánként. Apu kinevetett minket azt hitte csak megiedtünk valamitől. Kíváncsi lett és amikor otthon aludt direkt égve hagyta a konyhában a villanyt. De ugyanúgy jöttek a csapkodások töréshangok és mintha valaki folyton bejött volna a szobába. Onnantól apu is elhitte mert hát direkt égvehagyta a villanyt és akkor is megtörténtek ezek a dolgok, és ki is ment utána a konyhába de senki nem volt kint még az udvaron sem. Nem tudtuk mitől lehet ez de egy idő után már nappal is megtörténtek ezek a dolgok. Sőt egyszer fényes nappal a bejárati ajtoban betört az üveg és senki a közelében sem volt. Szóval elég szar helyzet az ilyen. Igazából ezt csak akkor lehet elhinni ha az ember maga tapasztalja:S Aztán persze kiderült hogy előttünk egy idősebb férfié volt a ház és mivel egyedül volt jó pár csöves betámadta nem hagyták békén betelepedtek a házba és egy kis idő után brutálisan meggyilkolták a konyhánkban. Szóval nálunk minden este a gyilkosság játszodott le mert nem tudott nugodni az öreg:SSS Hála Istennek jó ideje elköltöztünk onnan és azota nincs ilyen gondunk.
2010. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

10:06, ez nagyon kemény! Meg az is, amit a többiek írtak. Én hiszek a paranormális jelenségekben, de velem csak kisebb dolgok történtek meg, tehát nem olyanok, amitől félnem kéne... Ma is volt egy. Nos, annyi lenne a történet, hogy muterom vett egy pár nadrágot, és azokat akarta felpróbáltatni velem. Én mindigis utáltam ruhát próbálni, ezért megpróbáltam húzni az időt. A két nadrág összehajtva volt az asztalon, de egyszercsak megkérdezte a nagymamám, hogy "Felpróbáltad a nadrágokat? Csak mert nincsenek úgy összehajtogatva, mint eddig voltak...". Én természetesen hozzájuk sem nyúltam, tehát "maguktól" hajtódtak ki. Ilyen jellegű esetek már sokszor történtek velem, de nem különösebben figyeltem rájuk.

Egyébként hangokat én is szoktam hallani a folyosón és a konyhában, de olyanokat, hogy a kutya nem lenne képes olyan zajt csinálni, ráadásul senki sincs ott.

Ezen kívül kiskoromban álmodtam egy ijesztő, torz arcról, és később, kb.7-8 évesen a TV-ben láttam ugyanazt az arcot.

Na igen, vannak ilyenek, de másokkal sokkal brutálisabb dolgok szoktak történni, úgyhogy én még egy szerencsésebb emberke vagyok.

2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Igen, történt is pár dolog.

Barátnőmnél pár éve fényes nappal beszélgettünk a nappaliban, magától bekapcsolt a hifi, semmit nem csináltunk, majd az ebédlőben elmozdult az egyik szék oldalra, a kutya pedig úgy futott ki a nappaliból, mint akit kergetnek (egészen addig békésen feküdt). Amíg nem jött haza az anyukája, addig kimentünk az udvarra.

továbbá ha itthon vagyok egyedül csak úgy tudok nyugodtan lenni, ha az előszobában fel van kapcsolva a villany, a fürdőszoba ajtó pedig becsukva.

sokszor pedig arra ébredek, hogy figyel valaki, egyszer amikor felébredtem valami világos dolgot láttam a díszpárnán (a földre dobtam le), de emlékszem rá h nem pakoltam oda semmit.

amúgy ezen dolgok miatt f.sok az ilyen filmektől (lásd Paranormal activity).

2010. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

sokszor gondolkodtam azon (eljátszottam a gondolattal), hogy amíg nem vagyunk itthon a fürdőszobai részt felvenném kamerával, csak kíváncsiságból. de inkább nem merem meglépni a dolgot.

2010. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!