Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem értem a...

Mit csináljak ha nem értem a matekot?

Figyelt kérdés

Nyelvi előkészítős vagyok és szörnyű a tanárom. Az is igaz,hogy én is béna vagyok,de előre rettegek a dolgozatoktól,megbénul az agyam ha írnom kell,iszonyúan félek hogy megbukok évvégén mert minden más tantárgyból jó vagyok. Eddig van kettő darab 1-esem meg egy darab 3-asom (egész évben kaptunk ennyit). A nővérem szokta elmagyarázni az anyagot,de mindig későn,miután már megírtuk a dogát,és ő sincs mindig itthon.


Mit csináljak? Minimum 2-es kell maradjak év végére,de a legjobb a 3-as lenne,de nincs pénzem hogy magántanárhoz járjak,a szüleim pedig nem fizetnek be:(


2010. febr. 18. 19:55
 1/8 Krisipoke ***** válasza:

Szólj a tanárnak, ha nem érted az anyagot, vagy kérd meg a nővéredet, hogy hamarabb magyarázza el...


Amúgy ha csak ez nem megy, akkor valószínűleg a logikáddal van probléma, mert a többi tantárgyhoz nem nagyon kell. Nem tudom, hogy ezt lehet-e fejleszteni. És ha a szüleid inkább hagyják, hogy megbukj, akkor eléggé szemetek, már ne haragudj...

2010. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a tanár nem képes magyarázni,hadar,állandóan téveszt,megzavar aztán meg kiakad ha nem értjük:(
2010. febr. 18. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérj meg egy felsőbbéves embert, az biztos olcsóbban elvállalja mint 1 magántanár =)
2010. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó ötlet!:)
2010. febr. 18. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj magántanárhoz, keríts egy munkafüzetet, és kezdd el sorban megoldani a feladatokat.
2010. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan kezdd el felhozni magad, ahol elvesztetted a fonalat!
2010. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben egy matekkönyvet vennék tele példákkal,szabályokkal..

sok szerencsét

2010. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne keseregj!Én tudok segíteni!

matematika magántanárként 10 éve tanítok lassan, házhoz megyek Budapesten, 1300 Ft egy óra.

06 30 596-9801

2013. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!