Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A testünk. Elképzehetönek...

A testünk. Elképzehetönek tartod hogy több ezer év múlva nem is igy fogunk kinézni? Vagy mondjuk ha megvágod a kezed egy késsel akkor az perceken belül begyógyul? Vagy ha eltöröd a lábad pár óra alatt rendbe jön magátóL?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább el tudom képzelni, hogy pár ezer év múlva az emberi test sokkal csökevényesebb lesz, főleg az egész napos TV-nézésre lesz kitalálva. hacsak mesterségesen nem avatkoznak bele az evolúcióba.
2009. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most ugye mindannyian a közös ösböl fejlödtünk azzá ami most vagyunk , és most minden ember egyforma. Akkor igazából nem értem hogy 8000 év múlva miért csak 1 ember születhetne , úgy ahogy azt te leirtad 19:02, miért nem fejlodik minden ember ugyanugy ? Ma sincsenek az emberek között majmok , hisz mind továbbfejlodtunk , akkor miért nem fejlödhetne tovább mindenki 8000 év mulva?
2009. nov. 15. 19:25
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem fog tudni elszaporodni jobban ez a mutáció, mint a vad típusú (a normális).
2009. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy az én gyerekem végeredményben 1cm-rel magasabb lesz mint én,az övé szintén, az unokámé is és így tovább..Valamint egy szemmel nem is érzékelhető árnyalattal sötétebb lesz a bőre. Mondjuk a sebei átlagosan 1 perccel gyorsabban begyógyulnak. Egy generáció átlagban legyen mondjuk 25 év. 40 generáció(1000 év) múlva a leszármazottaim bőven 2 méter fölött lesznek, már szürke,talán barna ha nem fekete lesz a bőrük, és egy nálam 2 óráig tartó gyógyulás(mondjuk egy kis szúrás) nekik csak 1 óra és 20 perc alatt gyógyul be.

Mondjuk 400 generáció(10.000 év) múlva a leszármazottaim már talán a 6 métert is elérhetik, bőrük teljesen fekete lehet, és szinte azonnal begyógyulnak a sebeik. Szóval 10.000 év múlva az én leszármazottaim lényegében trollok lesznek. Sötét bőrük szinte mindent elnyel, ezáltalszinte bárhol megélhetnek. Méretüknél fogva sokkal nagyobb agyuk lesz és ezért sokkal intelligensebbek is lesznek. Azonban vegyük ennek a fordítottját. A gyerekem 1cm-rel kisebb lesz nálam,az övé is és így tovább...Egyre csak könnyebbek,soványabbak lesznek. 1000 év múlva már csak úgy másfél méteresek lesznek, 2000 év múlva alig több mint 1 méteresek. Soványak lesznek, és mondjuk szürkék. A fejük aránytalanul nagy lesz, mert köztudottan minden generáció okosabb az előzőnél. Na ilyenkor lelassul ez a változás, szinte meg is áll. Na kik lettünk?? Kis szürke nagyfejű lények. Mire emlékeztet ez titeket?:)

Így minden élőlénnyel el lehetne játszani. És az az 1cm meg egy szemmel nem érzékelhető árnyalat nem is tűnik olyan soknak.

2009. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hmm tetszik a válaszod , :) , az elsö fele következne be az poénosabb lenne :)
2009. nov. 15. 20:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Az biztos:D

De mondjuk az is lehet h így is úgy is megtörténik. 10.000 év múlva a szuper okos trollok és kis szürkék uralják a földet, és mondjuk a majmokat hagyják fejlődni egy kis kontinensen,akik addigra kb olyanok lehetnek majd mint most mi, talán fejlettebbek. Sőt,minden valószínűséggel 10.000 év múlva már nem egy bolygón fognak élni, az is lehet h a földet már teljes egészében meghagyják a "majmoknak". Ők meg elindulnak és elkezdenek csillagközi háborúkat vívni. Megint 10.000 év múlva ezek a "majmok" is átalakulnak lesznek mondjuk kis szőrös törpék meg magas vékony kopaszok, vagy igazából bármi. Azok meg itt hagyják a földet(ami addig valamilyen szinten regenerálódott vagy segítettek rajta), és addigra mára patkányok uralják a földet. Újabb 10.000 év múlva a szuper patkányok is követik a többiek példáját és egy akkor még primitív faj újra átveszi a föld feletti uralmat. És ez így megy nagyon sokáig. Talán mikor még "ősmajmok" voltunk minket is csak úgy itt hagytak a szürkék, akik talán majd mi is leszünk? Nagyjából rendbe rakták nekünk a bolygót és elmentek naprendszerekkel, galaxisokkal arrébb, és azóta talán ki is haltak vagy éppen benépesítették ezt a galaxist, vagy talán már másokat is.

Ez csak most jutott eszembe:D

2009. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt is vegyétek figyelembe, hogy a természet a normalitásra törekszik....a leszármazottaid nem lesznek egyre magasabbak és egyre kisebbek. Mármint a 6 métert tuti nem érik el :P. Annyiban szerintem lehetünk mások, h pl. olyan 10.000 év alatt jóval kisebb lett a kezünk, átlagmagasság több egy kicsivel (bár a kínaiak nagyon lehúznak minket:P) szóval ami jobban kielégíti az életfeltételeinket ahhoz fogunk igazodni, de különösebb mutálódás nem fog végbe menni.
2009. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát ha mondjuk kihalnak az olyan fák és csak magasak lesznek,a városok stb elpusztulnak vmi során, és a nap egy része "eltűnik",akkor az ehhez való alkalmazkodás a trollá válás lehet:) vagy hogy minél egyszerűbbek legyünk kis szürke emberkék is lehetünk
2009. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szerintem ez oltári nagy hülyeség :) további szép napot
2010. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!