Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Altaïr Ibn-La'Ahad és...

Altaïr Ibn-La'Ahad és Ezio Auditore valóban létező személyek voltak?

Figyelt kérdés
Ha igen valódi életükben miket tettek vagy található erről bármiféle információ?

2013. okt. 31. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Altair elvileg nem létezett, de egy Ezio Auditore nevű ember igen, és a családja is hasonló volt mint a játékban. Általában a fő karaktereknek van a legkevesebb köze a valósághoz az ACben, őket inkább kitalálják, felruházzák mindenféle érdekes tulajdonsággal, és belerakják a valós történelem által inspirált környezetbe. A fontosabb mellékszereplőkre viszont figyelnek, hogy lehetőleg minél pontosabb legyen az ábrázolásuk, és az esetleges halálukat, meg a hozzájuk kapcsolódó történeteket is próbálják a valóság alapján csinálni.
2013. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én pont fordítva hallottam, hogy létezett Altair nevű assassin. Kedves előző, tudsz mutatni forrást a létező Ezioról?
2013. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak fórum linkeket, ezért írtam az elvileget :)
2013. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
értem, csak érdekelne a dolog. :D A fórumot azért linkelheted
2013. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


aztán ennek a folyatása:


[link]


vannak érvek meg ellenérvek is :) ellenérvek között van egy állítólagos ubisoft idézet hogy mégiscsak kitalált. de aztán sokan mondják hogy hátpedig az auditore family az híres, és van egy ezio apjának megfelelő arc is köztük.


Ahogy mondtam: inkább a mellékszereplők biztosak :)

2013. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, a mellékszereplőkről én is tudom hogy biztosak. Viszont Ezionak nagyon örülnék ha kiderülne hogy létezett :D
2013. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!