Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012 12. hó 23-án tényleg...

2012 12. hó 23-án tényleg kihal minden a földön? Nem akarok meghalni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim válasza:
39%

Sokat olvastam utána e témakörnek! Valóban létezik a bolygó, valóban várható, h felénk jön! Lehet nem lesz világvége, de gondoljatok arra: mondjuk megváltozik időjárásunk, olyan lesz, mint Afrikában, meghal a gazdaságunk, és ennek csúnya következményei lehetnek! Ez csak egy ami érhet minket és a magyarázat is korrekt rá!

De azt is tudnunk kell, h nem ez az egyetlen égitest van körülöttünk, bármikor, bármelyik bajt okozhat!

Én ezért mondom azt, h élj úgy, h amit szeretnél tedd meg, ne halogasd, lehet h már nem lesz holnap!

2009. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
Most milyen égitestről beszélsz?
2009. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
És milyen gazdaságunkról ami tönkre megy miatta????????? :)))
2009. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Encyclopedia Idiotica c. könyvben írták, mely a történelem legnagyobb baklövéseiről szól. 1000ben igenis pánikhullám söpört végig és voltak akik öngyilkosok lettek.
2009. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
Akkor azt a könyvet most azonnal dobd ki, mert egy oltári nagy baromság!
2009. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
0%
Már a címében is benne van hogy egy idiótaság az egész.... :)
2009. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:

Na jó!

Inkább felejtsük el!

Elvégre nem erről szól a kérdés

2009. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
Hát igen,annál is inkább felejtsük el mert a kérdezőt nem is érdeklik a válaszok.
2009. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
13.48-as vagyok. Nem azt mondtam, hogy lesz világvége, hanem azt, hogy érdekes egybeesések, nézzetek utána. Elmélkedhet az ember egy kicsit ezeken nem? Utána juthat ilyen következtetésre, és olyan következtetésre. Még mielőtt megköveznétek.... Nah, 2012. december 31-én, miután túl leszünk ezen, mindenki a vendégem egy sörre, egy pohár borra, egy pohár pálinkára, vodkára, bacardira, bon-bon meggyre:(, jagerre, unicumra, absintra, konyakra, rumra, martinire, ousora, hubertusra :(, beherovkára :(, whiskyre stb.... Csak a békesség kedvéért . Szeressük egymást gyerekek!!!!
2009. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
jah Ti nyilván okosabbak vagytok, mert a 10.es törikönyv úgy írta. Amit alátámasztottatok wikipediaval. Tessen szépen bebizonyítani,hogy az a könvy valótlant állít. Addig meg nem leszólni. : )
2009. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!