Grafológia: az alakzat mit jelenthet?
Grafológia. Szárnyas gömb. Nem írásról van szó, hanem rajzolásról.
A helyzet az, hogy ma többen "játszottunk egy játékot", miszerint érzelmeket, fogalmakat, stb-t kell a rajzon kompozícióval kifejezni, s akármit lehet rajzolni, nincsenek szabályok.
Érdekes, hogy egymástól függetlenül többünk rajzán is megjelent egy szárnyas gömb. (nincs szó közös tapasztalatokról, tudásról sem, amiről épp ugyanaz jutna eszünkbe, ezért kérdezem)
Mivel vannak úgymond a grafológiában afféle "alap" elemek, házikó, nap, út, stb, amikhez társítható valamilyen jelentés, így ha többen is rajzolták ezt, akkor akár lehet, hogy ennek is. Van valaki, aki nagyon okos, és össze tud rá legózni valamit? Kíváncsi vagyok, hogy ezt mit jelenthet, mert nem ismerem.
Köszi!
Ezt nézd meg. Szerintem választ kapsz a kérdésedre.
A következő kép, illetve sumér hengerpecsét története, az előző témakör kapcsán és különlegessége révén érdemel megkülönböztetett figyelmet, mivel Isten világegyetemi birodalma kérdésében;-- AZONOS ÜZENETTARTALOMMAL BÍR—eltérő kultúrtörténeti eredete ellenére, mint a már tárgyalt egyiptomi Szenenmut csillagtérkép hivatkozásai. Az itt bemutatásra kerülő sumér hengerpecsét eredeti példánya a berlini Pergamón Múzeum közel-keleti osztályán tekinthető meg. (132. kép.)
Az eredeti példányról egy rajzos ábra is készült, amely úgymond kiemeli a hengerpecsét komplex üzenetéből, a már említett 24 élő bolygóval kapcsolatos részt.
2-ea vagyok. A szöveg folytatása:
"Ezen a képen balra fent, egy szárnyas gömb látható, valószínűen a Nibiru bolygó, Isten utazó, bűntető bolygója, amelyet egy furcsa Kentaur testalkatú lény emel a magasba.
A szárnyas bolygó utalása az ősi Perzsa kultúra, istenekkel kapcsolatos rajzain és más kultúrtörténeti hivatkozásban, számos helyen megtalálható.
A kép jobb oldalán—Isten személye áll egy piedesztálon, kiemelt felületen, fejét egy óriás csillag érinti, jelezve világegyetemi mivoltát.
Isten személye körül—mint látható—köralakban 11. csillag-jelkép került jelölésre, amelyekhez a belső körben 24 élő bolygót jelölő gömb alakú forma társul.
Istennel szemben—a 132. képen—az egyik Teremtő Atya áll, akivel a mindenekfelett teremtő, a felemelt kézmozdulatokból ítélve, megbeszéli a világegyetemi teremtés folyamatát és eredményeit.
A következő kép (133. kép.) az előzőekben említett rajzos ábrát mutatja, az eredeti sumér hengerpecsét témájából „kiemelve”, az összefüggések jobb értelmezhetőségének érdekében.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!