Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit kell elvégezni ahhoz,...

Mit kell elvégezni ahhoz, hogy valaki UFO-kutató legyen? Milyen iskolák kellenek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
így van még általános sen kell
2009. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
19%
Szerintem ehhez elég, ha valaki elég hülye...
2009. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy valódi ufó kutató legyél, ki kell települnöd amerikába és lehetőleg ott kell végezned mint csillagász, vagy asztrofizikus!


Van egy oldal nem tom ismered e www.seti.org


Ez az intézmény az űrből érkező rádióhullámok tanulmányozásával foglalkozik illetve azok között keresi a mesterséges intelligencia jeleit a kormány támogatásával!


Itt olvashatsz róla


[link]

2009. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
80%

Taknyos 14-18 évesek vagytok látszik a válaszokból...

Még aki poénkodott az oké.

De minek válaszoltok erre ha semmit nem tudtok róla???

Én se írtam volna ide, ha nem írtok baromságokat...

Taknyos létetekre lenéznétek pl egy 50 éves tudóst, aki az egész életét erre tette fel.

A Discovery-n akik vannak tudósok gondolom sok mindent elvégeztek mire eljutottak idáig.

Egy tudós tanulmányozhat egy baktérumot is, de ha nincs diploma, stb... akkor ki veszi komolyan és ki támogatja?

2010. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Hmm, én hiszek abban amit látok, hiszek abban hogy valahol máshol van élet rajtunk kívül, nagy a világűr és nem látunk be minden szegletébe.


Olyan hogy UFO (Azonosítatlan Repülő Objektum,Unindefinied flying object)Egyébként mondjuk UFO egy ellenséges harci gép is. Nem bizonyított hogy van. Sőt túl sok a kokler és szemellenzős aki mellé beszél. Hogy valaki ilyen pályára lépjen ahhoz, komoly Természettudumányi ismeretek szükségesek. Akinek nincs semmi köze mondjuk a fizikához, vagy a gépszerkezetekhez. Az ne dumáljon nekem fénysebességről, meg féreglyukról, ufó hajtóművekről. Mikor némelyik "Kutató" azzal sincs tisztában hogy mi az a hatlapfejü csavar...


Meg ha csak azokat az ufó rablásokat nézzük. jó 20% aki igazat mond. De legtöbjük mikor "elrabolják" pont az Alvás paralizis tünetei írják le, ha még van némi képzelő erejük akkor egy brutál meghamistatlan történettel tudnak kreálni. Az észlelésekről hogy szivar ufó, csészealj... Hááátt én nem láttam eddig csak olvastam róla... Pedig annyiszor látnak itt BAZ megyében is. Havi 60-70 észlelés, én soha nem látok eggyet sem. :(

2010. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
fizikus
2010. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Ufo-tanfolyamot kell elvégezni.
2011. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem létezik ilyen, hogy ufo kutató szakma, ha valóban érdekel a földönkívüli élet és csillagászattal akarsz foglalkozni két lehetőséged van, fizika vagy földtudományi alapszak egyetemen, majd szakirányú mesterképzés. Ha tudományos munkát akarsz a végezni akkor a Phd szinte kötelező. Magyar űrkutatásról nem sokat hallani, nyilván csak a külföldi ténylegesen fejlett országoknak tudnak pénz félre tenni kutatás-fejlesztésre. A magas szintű angol nyelvtudás mindenképpen elengedhetetlen. (NASA) Az szinte biztos, hogy jól keres, kevesen foglalkoznak ilyennel, amit meg a TV-ben látsz kb. 90%-ban fikció, 10% tudomány, de lehet, hogy sokat mondtam a tudományra.
máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!