Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumok vannak a...

Milyen kollégiumok vannak a Debreceni egyetem TTK karának közelében?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itt lakom én is,a leirásom kicsit elfogult,úgy vedd figyelembe :D de ár arányában tuti a Tisza jobb.
2013. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, igen figyelembe vettem :DD De még így is elég jól hangzik mert pl olvastam olyan Kossuthban lakóktól, akik írták hogy nincs nagy közösségi szellem és néha még az egy szinten lakók sem köszönnek egymásnak, de azért a Campustól jobban szeretik Kossuthot.. Én tanulni mennék elsősorban szóval nem baj ha nincs nagy társasági élet, de azért ezek alapján is ridegnek tűnik, a Tisza meg hangulatosabbnak, szóval biztosan összetartóbbak is a Tiszások, de ez csak feltételezés :P az más kérdés hogy felvesznek e..

Még eszembe jutott egy kérdés, bocsi, hogy itt vallatlak, milyen a konyha a Tiszában? Lehet főzni és sütni is, akár hetente többször?

2013. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egész napon át süthetsz,főzhetsz 3 évig az alapképzésed alatt : nincs korlát,vannak főzőlapok,meg egy sütő, 1 mikro, uh simán lehet bármennyit :)
2013. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak alapképzés alatt? Mesterképzésen már nem is lehet? ;)))
2013. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja amúgy megint köszi, sikeres évet kívánok neked és a kérdezőnek is..
2013. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csak most láttam,nem mesterképzésen nem lehet,ott csak tanulni szabad,enni nem :D am köszönöm,viszont :)
2013. aug. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!