Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumok vannak a...

Milyen kollégiumok vannak a Debreceni egyetem TTK karának közelében?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 12:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a Tisza István Kollégiumról?Tapasztalatok?
2013. júl. 27. 12:31
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdéshez irtam korábban,gondoltam bemásolom,segíthet :)



Szia:) Nem tudom mennyire aktuális-e még a kérdés,de leirom,mert itt ülök az egyik DE-i koliban :D

Elsősorban az is lényeg milyen szakos leszel,melyik hova kellesz járnod naponta(azért a közelség számít)

Campus a legkirályabb felszereltségét nézve,de btks vagy orvosis leszel,akkor nem a legjobb választás,mert messze lesz és viszonylag drága is,ott bent a szobákban,amelyikben voltam 3 ágy volt,mikro,mosdó,fürdő(wc),főzőlapok,lényegében minden bent a szobában ki se kell menned:)


Kossuth Kolik-nál,nem rosszak,csak olyan ridegek szerintem és ami engem zavar bennük a legjobban szűkek,kicsik a szobák,főleg ha a 3-asba kerülsz és 3-an kell lakni :S ott (3asban) 6 emberre van 1 tusoló/wc 3 ágy és asztal,polc és szekrény és ennyi,de zsúfolt.Ami pozitiv benne,h sok buli,rendezvény,szakhét ott van(igy ha ott laksz ingyenes a belépő)ha ttk-s,btk-s orvosis leszel akkor jó,mert minden 5 percre van :)


VUK arról szinte csak rosszat hallani,már a kinézete és felszereltsége,messze is van kb 40 perc busz az egyetemig,dee nagyon jó a társaság,barátaim elmondása szerint,családias :)


Tisza Koli,3 része van ennek is van egy A,B,C épülete az A az nem is Tisza,hanem Márton Áron Szakkoli(itt vagyok én) a B fiú-lány,a C csak lány koli.

Am kb megegyeznek kinézetre (kivéve Márton,de oda nem lehet könnyen bejutni): 2 ágyas szobák,piros függönyök :D(jól mutat,csak azért irom) hűtő,mosdó ilyesmi a szobákba,jófejek a főnökök,a főépülettől 17 és agrártól 23 percnyire van.

No asszem ennyi hirtelen,ha kérdésed van irj nyugodtan :) aaaam én a Tiszát ajánlanám,a VUK-on kivul minden voltam,ez a legjobb szerintem :)

2013. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. júl. 29. 16:08
 4/16 A kérdező kommentje:
a Márton Áron koliba hogyan lehet jelentkezni?oda szeretnék menni mert ugy hallottam ott többségben határon tuliak vannak
2013. aug. 1. 15:28
 5/16 anonim ***** válasza:
A Márton Áron koli engem is érdekelne, közelebb van a ttk-hoz mint a pl a Campus? És mik a bekerülés feltételei? Második, szerinted a Tisza koli másik 2 része is jó?
2013. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hu,gondolom az utolsó két kérdés nekem szólt.A Mártonba ha határon túli vagy akkor otthonról(akire ez vonatkozik az irjon nekem üzenetet,mert nem irnám le ide részletesen :))

Ha nem határon túli akkor várólistáról,amiről nem biztos,h rögtön betudsz kerülni,csak akkor ha valaki elmegy,meg ugye a sorrend is számít várólistán.

2013. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez kimaradt:

A Tisza koli B része tök jó,A része a Márton Áron,a C a lányrész,de az elég durva,kicsik a szobák.Máskülönben jó :)

2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia, köszi a választ - igen, neked szólt :)

Hm most elgondolkodtattál, miért durva a C (lánykoli) rész?

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a kolis programok mennyire közösek, tehát az A, B, C blokkok lakói mennyire vannak külön szeparálva, vagy közösek a programok? Mert gondolom az A rész lakói nincsenek annyira elszeparálva a többitől, ez igaz?

Na igen, amúgy gondoltam hogy elsősorban határon túliak mehetnek, de ezek szerint nem csak miniszteri ösztöndíjasokat "engednek be". Én a TIK és Kossuth között gondolkodom. Szimpatikusabb a TIK, a Kossuth mellett csak annyi szól, hogy külön zuhanyzó van minden szobában, de dupla annyiba kerül a havi díj =S

2013. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Nincsenek egyáltalán elszeparálva egymástól a lakók,minden közös,amire akarsz nyugodtan lemégy,mindegy melyik szárny rendezi.

A C számomra pl megfelelne,csak sok mindenkitől hallottam,h nagyon kicsik a szobák,amit én is láttam,de pl a Kossuth 3-asban se lesz több hely a 3 ágyasban 1 főre nézve.

Igen a tusoló előny,de ez van,mindegy mit választattok,úgyis megszeretitek :)

És igen,nem csak miniszteriseket engednek be,csak aki nem az,kicsit nehezebben.

2013. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! A Tisza még szimpatikusabb lett az elmondásod alapján..
2013. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!