Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért félünk attól amit nem...

Miért félünk attól amit nem ismerünk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért. Mert nem ismerjük. Én pl nem ismerem se a szabadesést, se a frontális ütközést és nem is tervezek megismerkedni velük.
2008. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mert amit nem ismerünk az lehet jó és lehet rossz. de amíg nem tapasztaljuk nem tudjuk melyik fog jönni.


pl ki kell állnod egy nagy tömeg elé beszélni. tisztára be vagy fosva elöször, jaj istenem. MERT lehet hogy beégsz, de lehet hogy nem. szóval 50-50 % .

2008. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem benne van az emberi ösztönben, hogy ha egy általunk ismeretlen dologal találkozunk vagy csak emítjük azt akkor félünk tőle mert nem ismertjük...
2008. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%

azért mert nincsen tapasztalt reakciónk rá, még azt sem tudjuk, hogy hogy fogunk rá reagálni.


Amúgy meg mindenki élt már át szabadesést ha már volt liftben, vagy ha már ugrott bele a medencébe. Az a szabadesés amikor se felfüggesztésünk nincs se a talajhoz nem kapcsolódunk. Gondoltam leírom! :)

2008. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!