Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megbízható, jó IQ-tesztes...

Megbízható, jó IQ-tesztes weboldalt keresek! Mondanátok pár ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne bízz a netes tesztekben. A legtöbbjük nagyon gagyi, szerintük egy zseni vagyok.

Ha valamit mégis ajánlanék, akkor ez az oldal az:

[link]


Javaslom, olvasgass ezen az oldalon és írj egy rendes tesztet (nem netest), ha feltétlen ez szükséges ahhoz, hogy önbecsülésed legyen!

2009. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen kívül arra is vigyázz, hogy az ilyen tesztek többségét szcientológusok készítik.
2009. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. nem is hiszek nagyon ezeknek, csak poénból töltögetem ezeket, bár azért elvégeznék egy valós IQ-tesztet, kíváncsi lennék, mi lenne az eredmény :D

amúgy pont az ajánlott oldalt töltöttem ki az előbb :)

2009. okt. 10. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A mensa jó.
2009. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A mensa NEM IQ teszt. Intelligencia tesztben nincsenek memória kérdések, és olyanok sem, amihez tanult ismeretek kellenek, mert az már műveltségi teszt. Lehet, hogy "jó" de nem IQ teszt.
2009. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja, az nem IQ teszt
2009. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


sok ingyenes iq teszt található az oldalon!

2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!