Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg mindent a...

Hogy tanuljak meg mindent a vizsgáimra 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
(Hülye válaszokra nem vagyok kíváncsi!)
2013. máj. 24. 08:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

mondjuk állj neki tanulni, és ne itt b*szd el az idődet..

3 nap nem elég ,sajnos tapasztalat, nekem szóbeli vizsgára 4 napom maradt, és egy párat tudtam csak megtanulni nagyjából, 82 tételem volt összesen, és egyik sem rövid...

Ha írásbelid is lesz, akkor megszívtad, ha csak szóbeli akkor marad a szerencse, megtanulsz egy párat jól, és a többit átnézed hogy azért tudj egy két dolgot mondani ha véletlen azt húznád ki.

2013. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
én utolsó két nap tanúltam meg mindent érettségire :P
2013. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát én is így vagyok vele, csak annyi hogy 3 napom van. Hogy csináltad? :D
2013. máj. 24. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
lusta voltam és az utolsó napokra halogattam :D
2013. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom éjjel nappal tanultál :D én is azt tervezem :D 3 napom van és 3 tantárgy :D 60+60+25 tétel :D minden nap 1 tantárgy :D megfogok őrülni! :D
2013. máj. 24. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:

"én utolsó két nap tanúltam meg mindent érettségire :P"


Persze-persze, előtte pedig négy éven keresztül csupa 1-es dolgozatokat írtál az érettségi-tantárgyakból, ugye? Legalább ne etesd hülyeséggel a kérdezőt.


Kérdező, volt rá majd kerek négy éved, hogy felkészülj az érettségire, miért kellett neked kivárni az utolsó három napot? Most már csak a szerencsédben bízhatsz, hogy éppen pont olyan kérdést fogsz húzni, amit megtanultál, vagy amúgy is tudtál.

Ha lehetséges lenne a teljes érettségi tananyagot három nap alatt bebiflázni, akkor szerinted miért nyaggatnák a diákokat négy éven keresztül vele?

2013. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Am nem igaz, mert meglehet csinálni! Nekem is meglett az érettségim, és nem írtam 4 éven keresztül 1es dolgozatokat, hanem kitűnő voltam :) Az érettségim viszont nagyon jól sikerült, szóval erről ennyit :)
2013. aug. 27. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:

"Am nem igaz, mert meglehet csinálni!"


Nem lehet megcsinálni. Te sem az utolsó három nap alatt tanultad meg a négy éves tananyagot, különben nem írtál volna 5-ös dogákat évközben. Saját magadnak mondasz ellent ugyanazon hozzászólásban :)

2013. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy, amikor olvastam a tételeket semmire se emlékeztem belőle, újra kellett tanulnom mindent :)
2013. aug. 28. 00:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze-persze :)

Tudtad közben is. Csak a sokk - amit az okozott, hogy rádöbbentél, hogy három nap múlva érettségi lesz - egyfajta gátat szabott a gondolataidnak. Az agyad rákattant erre a gondolatra (hogy 3 nap múlva érettségi), és más gondolatot nem is engedett a helyére.

Ugyanezen sokk hatása alatti pánik eredményeképp írtad ki ide ezt a kérdést is.

2013. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!