Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges? (többi lent)

Lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ha egy számítógép billentyűzetét bekenem UV- fényre világosodó tintával és mondjuk valaki 2 órával később beír valamit a billentyűzettel akkor ha rávilágítok UV lámpával akkor látszani fog mit írt be? Ha valami nem érthető kérdezzetek :)

#tinta #fény #UV tinta
2013. ápr. 2. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Még ha fog is látszani, nem sokat érsz vele, ha elég sokat írt be, akkor csak egy betűhalmazt fogsz látni, de a sorrendet nem.
2013. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor én kérdeznék:

Mit értesz az alatt, hogy UV fényre világosodó tinta? UV fény hatására kivilágosodik (értsd: kifakul) vagy csak akkor világos ha UV fény éri (értsd: világít UV fényben)?

Szerintem egyiknek sincs hatása, mert ha befested azzal eléred, hogy mindegyik be lesz festve... nem csak azok amiket megnyomtak, vagy arra számítasz hogy nagyon lassan szárad meg a tinta és addig elkeni az ujjaival? azt biztos észrevenné, meg amúgy is összemaszatol mindent és nem fog látszani semmi a billentyűzeten.

Szerintem jobb ötlet ha valahogy sikerül bekenni az emberünk ujjhegyeit (mint pl a Nemzet Aranyában), de persze ez is csak akkor működik, ha csak pár karakter ír és így is csak egy kupac karaktert kapsz sorrend nélkül, ahogy már említették.

2013. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!