Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tud/akar segíteni valaki?...

Tud/akar segíteni valaki? (hatványok)

Figyelt kérdés
Nem egy konkrét kérdésem lenne, csak egy számolássorozatot csinálok, és elakadtam. Nincs itt egy segítőkész ember, akivel esetleg Facen, Skype-on tudnék számolgatni? 20 éves srác vagyok.

2013. márc. 31. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az miért nem jó, hogy itt kiírod azt a feladatot aminél elakadtál és aki tud/akar az itt segít.

Keresőben (itt fent) megnézheted, hogy hány esetben segítettünk.

2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert rengeteg a szám. nincs köztük hosszú, csak rettenetesen sok :)
2013. márc. 31. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sokan lesznek ilyenek, mindazonáltal itt sokan segítenek. Szerintem szkenneld be / fényképezd le és mutasd meg itt, nagyobb sikerrel fogsz járni.

Meg ha face-en csináltád, ott sem lenne kevesebb szám.

Meg itt több ember is látná :)

2013. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!