Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az velem, hogy a...

Typsy93 kérdése:

Miért van az velem, hogy a nagydolgokat megjegyzem és a kisebbeket mindig elfelejtem, vagy nem értem?

Figyelt kérdés
sokan azt gondolják, hogy hülye vagyok.. amikor egy ember felszínsen magyaráz el valamit azt nem tudom érteni, és ha megnézem az órámat, hogy mennyi az idő, akkor azon a napon még 5x megkell nézzem, hogy ne felejtsem el.. vagy sok dologgal kb 10x tudok hibázni, hogy meggyőzödjek abban, hogy tényleg hibázok.. sok embernek ilyen a természete, de miért?
2013. márc. 30. 12:29
 1/1 Shai-Hulud ***** válasza:

A nagydolgok nekem is sokkal emlékezetesebbek, főleg, ha előző este erőspaprikát ettem. Na akkor a nagydolog kész kínszenvedés!

A kisdolgok sokkal könnyebben mennek, sör után akár többször is.


(Bocs, de mást jelent a "nagy dolog" és a "nagydolog", valamint a "kis dolog" és a "kisdolog". Amire te gondoltál, azt külön írjuk.)


" mennyi az idő, akkor azon a napon még 5x megkell nézzem, hogy ne felejtsem el"

...és minden alkalommal mást mutat! Szörnyű!!! :-D


Pedro

2013. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!