Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A tanárom hamisít a naplóba a...

A tanárom hamisít a naplóba a kedvemért, hogyan beszélhetnék vele erről?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm, aki egyben a magyar tanárom is, szóval ha kapok egy 5-öst kettőt ír be, vagy most is a TZ-m 3-as lett és beírt mellé egy 5-öst. Amúgy irodalomból 4-es nyelvtanból pedig 5-ös lettem félévkor szal nem állok olyan szintem hogy hamisítani kéne. Először azt hittem félre-el írta, de 3x-4x csak nem írja el. Amúgy tudja, hogy itthon finoman kifejezve sincs minden rendben, meg, hogy gondjaim vannak, de akkor sem értem. Nem vagyok hálátlan, hiszen kinek nem tetszene a helyzet, mégis úgy érzem vár tőlem, csak nem értem miért vagy mit? Amúgy kedves meg lehet vele bármiről beszélni, de ez csak kényes téma hogyan hozzam fel neki finoman?
2013. márc. 23. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/L vagyok, és *tanárnő
2013. márc. 23. 13:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, az irodalom osztályozás amúgy is pofára megy. De néha a nyelvtan is. Ettől nem leszel kevesebb az életben, hogy anno irodalomból valaki kivételezett veled. Hameg ez kiderül, neked akkor se lesz bajod, csak a tanárnak, övé a felelősség.
2013. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
80%

Egyébként gratulálok, ennyi idősen ritka az olyan jellemes ember, akit zavar, ha jogtalannak érzett előnyhöz juttatják. Le a kalappal előtted.

Az egész szituáció kellemetlensége, hogy ha kiderül, le nem mosod magadról, hogy részed van benne és a közösség számára ugyanúgy bűnösnek fogsz tűnni, mint a tanár.

Mindenképpen a tanárral kellene megbeszélned négyszemközt. És biztosan az ő szemében is pozitív lesz, hogy ilyen jellemesen állsz hozzá.

2013. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne írd be az ellenőrződbe, akkor nem tudják rádbizonyítani, hogy tudtál róla, oszt örülj neki.
2013. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!