Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki bombázta Kassát?

Szerintetek ki bombázta Kassát?

Figyelt kérdés
Nem wikipedia cikkre vagyok kíváncsi, azt már olvastam.

2013. márc. 4. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt 100%-osan senki nem tudta egyértelműen meghatározni eddig.Akkor nem voltak videofelvételek!Találgatni mi értelme? Amúgy a németeknek volt érdeke hogy magyarországot belekényszerítse a háborúba.)Don-kanyar)
2013. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a németeknek akkor még nem volt szüksége a segítségünkre, nem? Hiszen akkor még jól mentek a dolgaik, meg nyíltan is szólhattak volna...
2013. márc. 4. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem. Ha valóban a németek csinálták, akkor Kassa bombázása csak a csúcsa volt annak a jéghegynek, ahogyan Hitler megszilárdította a befolyását Magyarországon. Lengyelország ellen is maguk kreálták a Casus Bellit, ergo kitellett tőlük.
2013. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : )
2013. márc. 9. 09:07
 5/5 mustafa33 ***** válasza:

Én a szlovákokra tippelek. Az Eperjesi reptérről jöhettek.

Céljuk beugrasztani Magyarországot a háborúba, hogy egy oldalon legyenek, mert féltek egy er♪9sebb ellenséges szomszédtől akinek területi követelménye van.

2013. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!