Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik csoportba tartoznak?...

Melyik csoportba tartoznak? Osztalyozni kell 4 csoportra a kovetkezo kemiai elemeket:He, Na, K, Cl, Cu, Hg, Br, Ar. (Magyarazattal! ) Fontos!

Figyelt kérdés

#kémia #bla-bla-bla
2013. febr. 26. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


Hajrá! :)

2013. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Silber ***** válasza:
Miért olyan nehéz KÉRNI, ha mások dolgoznak helyetted? Anyád ennyire elkényeztetett?
2013. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dogát írtak, és a nagy kapkodásban megfeledkezett az udvariasságról. :D
2013. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1# koszi a valaszt..
2013. febr. 26. 19:21
 5/16 A kérdező kommentje:
3#Hogy jon ide anyu? Komolyan mondom nem ertem miert kell olyan nagy problemat csinalni azert,mert nem irtam,hogy ''Kerlek vagy Legyszives''es mar rogton fel kell hozni az anyamat,hogy hogy nevel.Neked nem mind1?
2013. febr. 26. 19:24
 6/16 A kérdező kommentje:

3# Nem irtam dolgozatot,neked mar udvariatlansagnak szamit ha valaki nem irja oda,hogy''Kerlek'' vagy akarmi.?

Ha nem tudsz segiteni inkabb ne irjal hulyessegeket,mert nem megyek vele semmire!

2013. febr. 26. 19:29
 7/16 Silber ***** válasza:
Igen, elég nagy udvariatlanság.
2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem...
2013. febr. 27. 07:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj az. :(

De eddig 2:1 nekünk. :)

Sceptic még nem szavazott...

2013. febr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha már így rákérdeztél :)


Szerintem nem számít udvariatlanságnak. Én úgy látom, hogy ez így naturális. Tehát se nem udvarias, se nem udvariatlan. Udvariatlan akkor lenne, ha bunkó lenne. Bár a két fogalom között minőségi különbség van, de a "számegyenesen" mindkettő a negatív irányban található.


Viszont azzal egyetértek, hogy ha más segítségére szorulsz, akkor illik udvariasan kérni a segítséget. Úgy is fogalmazhatnék, hogy az udvariasságoddal (előre) fizetsz a válaszolók segítségéért, fáradozásáért.

2013. febr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!