Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 5-6 osztály ba megdisértek...

5-6 osztály ba megdisértek mindig a tanultam mindig izgatok voltam igaz 2 tanuló voltam de mindig meg dicsértek most 7 osztály ba ell lustultam hogy tudnék vissza változni?

Figyelt kérdés

vissza szeretnék változni mert tavaj megdicsértek igaz nem voltam jó tanuló most meg nem nagyon tanulok és vissza szeretnék változni néha nem tanulok meg ilyenek szerintetek hogy változak vissza a régi inyem re?

régen sokat rájtam különórára meg minden most meg oda se megyek hogyan változak vissza ?

szeretnék olyan lenni mint régen tanulok minden re rájok külön órára meg minden remérem tudtok segiteni fontos lenne nekem nagyon nagyon vissza szeretnék változni !!!!



2013. febr. 24. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:

ki hagytam ezeket

ha rossz jegyet kaptam tanultam ahogy csak tudtam most meg nah és nem szseretnék meg bukni de ahoz vissza kell változnom is de nem nagyon tudok :'(

2013. febr. 24. 14:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van????
2013. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megdicsértek ***
2013. febr. 24. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez most egy teszt?

Minden második szó, amit írtál, hibás!


Szedd össze magad és írd le még egyszer!

2013. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
te hol az istenben voltál amikor írni tanultatok?
2013. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És miből kellene visszaváltoznod a magyar nyelvtanon kívül?

Mert, hogy abból vissza kell változnod, az biztos, bár nem tudom, mit értesz visszaváltozás alatt, a helyesírást nem lehet elfelejteni.De ezen kívül még miből akarsz visszaváltozni? És mi hogyan tudunk ebben segíteni?

2013. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ebből én sem értek semmit...:/Leírnád mégegyszer?
2016. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!