Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ilyen faeszterga tokmányt...

Ilyen faeszterga tokmányt keresnék, hol lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=CbWpJyt50Mw&playnext=1&list=P..


valamint natúr asztalos fa wax-ot


2013. febr. 11. 10:35
 1/5 Marci024 ***** válasza:
Csak faeszterga tokmány jó neked? Mert szerintem fa megmunkálásra is jó a sima fém forgácsoló tokmány. Az lehet hogy van nekem is. Egyébként fogalmam sincs hol kapható ilyen cucc.
2013. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, hogy ezen a faesztergatokmányon milyen jól el lehetne filózni helyesírás témakörben… Marci válasza is hülyén néz ki, hogy ő a fa megmunkálása szánt faesztergatokmányról azt hiszi, hogy azért fa, mert fából készült, miközben a fa megmunkálására szánt faeszterga tokmánya készülhet fémből is, és akkor a faesztergának nem fa-, hanem fémtokmánya van. Esetleg, hogy rondítsuk a helyzetet, számon kérhetjük a kérdezőtől, hogy miért nem írta bele a kérdésbe, hogy fémből készült faesztergatokmányt keres, amit (mivel már 7 szótag) fém-faesztergatokmánynak hívunk helyesen.


Szóval ez itt fent egy maximális pontszámot elért kérdés! (Ez meg itt lent, egy egy teljesen haszontalan válasz, amíg nem törlik ki a moderátorok…)

2013. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marci024 ***** válasza:
Baromi okosnak képzeled magad mi?
2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A faeszterga az fát esztergáló gép értelemszerűen.Attól függetlenül hogy van olyan faeszterga amelynek sok alkatrésze fából van.A linken látható faeszterga tiszta vasból van!
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerszám áruházban ahogy jól ajánlották vaseszterga tokmány még jobb.Én is építettem faesztergát vaseszterga tokmánnyal. És jobban használható.
2013. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!